Tiedoksi sinne raskaan kaluston rattiin

Tämä kun ei ole selvää kaikille niin sanotuille ammattikuljettajillekaan, niin lukekaapa: http://keskustelu.suomi24.fi/t/14283164/toimintaohjeita-tietyomaille
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin ja unohtui laittaa että keskisormi ei anna kovin ammattimaista kuvaa kuljettajasta. Yleensä se firman nimikin löytyy rekan kyljestä josta voi kysellä mielipidettä kuljettajan toimista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reikka kirjoitti:

Tämä kun ei ole selvää kaikille niin sanotuille ammattikuljettajillekaan, niin lukekaapa: http://keskustelu.suomi24.fi/t/14283164/toimintaohjeita-tietyomaille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu