Palautus palautuskonsolin kautta???

Moi! XP pahasti segaasin ei mene edes vikasietotilaan puhumattakaan käynnistymisestä.
VIIMEINEN KEINO TAITAA OLLA MENNYT:ellei sitten
pysty palauttamaan aiempaan ajankohtaa palautuskonsolin kautta. Onnistuukohan se???
Jos tietoa tai ideoita apuja kaivataan.
Timba
P.S täämä on jo käyty lävitse
http://support.microsoft.com/kb/307545
4349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllähän se konsolistakin warmaan onnistuu =)
w2k:ssa ainakin se on sitten käsipeliä(aika warmaan myös XP:ssä)
eli consolista ei saa automaattisesti mitään korjailtua... (asennus levyllä onnistuu korjaus asennus)

Äänestä
  • kiitti neuvosta, ehdin tekemään sen ennen kuin lukemaan nämä pari vastausta eli hyvin meni mitään ei kadonnut paitsi päivitykset.yx ongelma on vielä jäljellä. miten saan toisesta osiosta väliaikaisen windowsin pois juurineen?

    Äänestä

Tee korjausasennus niin et menetä mitään muuta kuin XP:n päivitykset

Äänestä
  • lue toi edellinen vastaukseni

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timbaali kirjoitti:

Moi! XP pahasti segaasin ei mene edes vikasietotilaan puhumattakaan käynnistymisestä.
VIIMEINEN KEINO TAITAA OLLA MENNYT:ellei sitten
pysty palauttamaan aiempaan ajankohtaa palautuskonsolin kautta. Onnistuukohan se???
Jos tietoa tai ideoita apuja kaivataan.
Timba
P.S täämä on jo käyty lävitse
http://support.microsoft.com/kb/307545

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu