Kovasti aikoinaan rummutti miten nyt hän on luotsannut upeeta uutta reenimuotoa ja ympäri Suomea suunnilleen sitä pian harrastetaan. Mutta oi oi kun menee katsomaan, ei tätä harrasteta yhäkään yhtikäs missään!!! Floppi siis, taas!
Miksi Maran mainostama CrossTrainSwim ei ole suosi
ikuinenepäonn
11453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kun treeni on nimeä myöten kopio, ei voi muuta odottaakaan kuin täydellistä epäonnistumista.Etenkään kun mukana on Martina Aitolehti.
Taas kerran täydellinen pannukakku.
No, olis menestynyt muuten, mutta kun martta mukana, niin kukaan tervejärkinen ei takuulla kiinnostu lajista. Siksi ihmettelen firmoja, jotka haluaa oikein ´maksaa tuhotyöstä, hah.
Eihän tuon huseeraamisesta tule yhtään mitään. Puuttuu ammattitaitoa ja älyä kääntää ideat rahaksi, sekä pitkälä tähtäimellä tuottavaksi toiminnaksi.
Markkinat eivät kumarra ketään, niitä joko osataan hyödyntää, tai sitten ei.
Tuolta tuulellakäyvältä kun ei onnistu mikään. Sama vaan toistuu jatkuvasti. Kaikki sen touhut on yhtä ja samaa törppöilyä.
Vielä reunahuomautuksena mainittakoon: Kun/jos itse tajuaa, ettei systeemit toimi, niin pitäisi olla sen verran kartalla, että muuttaisi omia toimintatapojaan.
Muija on siinä iässä, että se voisi kokeilla vaihteeksi ihan oikeata työntekoa.
Mutta kun ei, niin ei.
Lisää vaan vasaraniskuja sinne. Ei se opi.
Onkohan Martina hallituksen puheenjohtajana toiminut hyvän hallintotavan mukaisesti ajaen osakkeenomistajien etua? Business tuskin lähtenyt lentoon, koska muuten Mara olisi sitä hehkuttanut. Tainnut kyllästyä, kuten on moneen muuhunkin kyllästynyt kalkkiviivoilla.
Martti on konsernin kantava voima.
Jos mennään jotakin aikaa ajassa taaksepäin, Martina hehkutti miten taas hän on uudessa pisneksessä mukana ja perusti firman parin muun kanssa, ne naiset olivat jotain uimareita... Missään ei ole mitään tästä firmasta, jos enää on edes kasassa niin ei ole nettisivuja, ei tapahtumia, ei treenejä missään. Martinan huonolla yläasteen keskiarvolla ei kertakaikkiaan tehdä mitään tuottavaa. Nainen höröilee jatkuvasti mitä typerimmissä "töissä", myös Martina ja hengenpelastajat oli viimeksi täydellinen pannukakku. Huomaatteko miten myös PT kurssi on jäänyt sillensä? Sitäkin vielä alkuvuodesta kovasti hehkutettiin että hän on pian MYÖS personal trainer. Miten joku voi sössiä senkin kurssin, on pelkkä maksullinen lyhyt kurssi!!!!
Martina on täysin naurunalainen myös miessuhteestaan, jossa roikkuu riivattuna ja alistettuna ja nöyryytettynä Stefanin lahkeessa vaikka mies pettää koko ajan ja on myös pahoinpidellyt Martinan! Mutta kun sillä on RAHAAAAAAAAAAA. Ihanaa esimerkkiä pienille tyttärilleen.
Martina on timmi yrittäjä-äiti.
Mieluummin läsö lapseton duunari, kuin Martina. Tiedä se!
Eikö sitä lajia, crosstrainswimia, voi todellakaan harrastaa missään? Luulis uusien lajien kiinnostavan ainakin jonkun aikaa, mutta toi on ilmeisesti ihan kupla.
Aloittajalla väärä nimi treenillä, mikä hiton train?