http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016052321607255_uu.shtml
"saksalaiset" halusivat pois unelmamaa saksasta Suomeen, heheheh, voi tätä sinisilmäisyyden määrää ja samalla kauhistelen kyllä näiden ihmisten uskomatonta röyhkeyttä, lisäksi ihmettelen noin suurta lapsimäärää, kun eivät edes käy töissä elättääkseen ne.
Kuinka vastuutonta tehdä lapsia, jos ei pysty elättämään ja vielä noin paljon. Tunnen suurta vastenmielisyyttä.
Onkohan nämä samaa porukkaa kuin "ruotsalaismiehet", jotka raiskasivat laivalla?
"saksalaiset" halusivat pois unelmamaa saksasta Suomeen, heheheh, voi tätä sinisilmäisyyden määrää ja samalla kauhistelen kyllä näiden ihmisten uskomatonta röyhkeyttä, lisäksi ihmettelen noin suurta lapsimäärää, kun eivät edes käy töissä elättääkseen ne.
Kuinka vastuutonta tehdä lapsia, jos ei pysty elättämään ja vielä noin paljon. Tunnen suurta vastenmielisyyttä.
Onkohan nämä samaa porukkaa kuin "ruotsalaismiehet", jotka raiskasivat laivalla?
Vastaukset 29
Vanhimmat
"saksalaisia" afgaaneja. Huhutaan.
Joo, tuli heti mieleen jotain uussaksalaisia turkkilaisia. Hyvin saattaa olla Naziman kansaa edustavia afgaanejakin.
Yhdysvalloissa puhutaan afroamerikkalaisista. Tätä käytäntöä pitäisi suosia eurooppalaisessa mediassa. Siis afgaanitaustaiset saksalaiset kahmivat sosiaalitukia. Eivät siis saksalaistaustaiset saksalaiset.
Olikohan nazimalle sukua??
Yhdysvalloissa on myös euroamerikkalaisia ja aasianamerikkalaisia. Ja kaikki amerikkalaiset ovat joko mamuja tai niiden jälkeläisiä.
Ei o!
Ku me euroameriikkalaiset ollaan ihan vaan samoja kaukaasialaisia ku kaikki muutki kalpeenaamat!
Onneksi somalit saavat Suomessa " ainoastaan sen mikä heille KUULUU"
Niin Somalin ei tarvitse kusettaa Suomalaisia. Me kustaan vapaaehtosesti ja avokätisesti, kun Somali tarvitsee sosiaalitukea.
Sompuilla ja muillakin värillisillä kultamunilla on uskontonsa mukainen oikeus kusettaa kaikkia vääräuskoisia viranomaisia. Onhan KKO:kin vahvistanut tämän ns. etiopialaistapauksessa joitan vuosia sitten.
GIVE US _OUR_ MONEY!!!!!!!!
Uudellamaalla kokoomuksen naispuolinen kansandustaja putosi viime vaaleissa rasistina Eduskunnasta, kun otti vähän ennen vaaleja teemaksi sen, että miksi somalit saavat sossusta jokaiselle syntyvälle lapselle uudet lastenvaunut. Sossu hyväksyy somalien taikauskontoon kuuluvan mantran, ettei uusi lapsi voi nukkua samassa vaunussa, missä edellinen. Somaliperheessä on tavallista, että lapsia on 8-10.
Niin kyse oli todellakin "saksalaisista"
Kyseiset karvakädet huomasivat saman minkä kaikki somalitkin.....suomessa tienaa suuriperheisenä sossuasiakkaana paljon paremmin kuin elättää perhe pizzan paistajana...
Voi olla että olivat ihka oikeita ARJALAISIA.
Ehkä niin...selittäsi kyllä miksi uskallettiin karkoittaa
Tähänhän sitä ollaankin menossa. Sosiaalitukia nostavat arjalaiset syövät matujen pöydästä. Jos ei kykene maksamaan veroja, karkotetaan.
Myös tunteikas video imaanista joka tuo tota kovasti esille kun pirttiviljely kovasti mieleen ja kun tuntee olevansa parempaa kastia niin työntekoon on turha sitten patistaa ja kunniakkaampaa on olla sitten sossun asiakas.
Onko perheenpää taas joku imaani tai joku mullahi jolle ruumiillinen työ ei käy kun Allahia julistetaan ja alhainen normityö ei täten käy.Myös mukuloita hurskaan uskovan mitalla ja puolisohan ei saa käydä kynnystä pidemmällä ilman saattajaa tai puolisoa kun paimentolaisuus toimii myös urbaanissa ympäristössä.
On lyhytnäköistä ja typerää salata noiden Saksalaisten etninen alkuperä, veikkaan, että ei se ole ainakaan arjalaista alkuperää
Kamalia saksalaisia: Yksi pariskunta nosti Suomesta sosiaaliturvaa! Kamalaa!
Noh. Yksikin yhteiskunnan elätettävä pariskunta tässä tilanteessa on liikaa. Mama-Merkel joutaa huolehtimaan heistä, koskapa on levähyttänyt kaikki ovet selälleen kenen tahansa tulla Eurooppaan. Et vaan taida ymmärtää että ihmisillä alkaa oikeasti kiehua yli.
Kyseessä ovat tummaihoiset afrikasta lähtoisin oleva pariskunta Somaliasta.
Eivät ne ole aitoja saksalaisia vaan tummaihoisia ja alunperin Somaliasta. Silti valtamedia koittaa vääntää heitä saksalaisiksi vaikka he eivät ole.
Olisihan pitänyt arvata. ... :(
JEES.
Köyhän Saksan sosiaalitoimistot avustavat näemmä huonommin kuin rikkaan Suomen sossut.
Olivat kuulleet ilmeisesti Lieksan sossusta. Imee kuin kärpäsiä.
Pistipä uutinen vituttelemaan!
Suomen sossu se vaan makselee matuille mitä kehtaavat pyytää, vaiko vielä "vähän" bonusta päälle.