Maahanmuuttajista villisikavahteja?

Rasistinatsi karhu oli hyökännyt viattoman villi-potsin kimppuun, seurauksena teloitus natsikarhulle ja kuolema possulle.

Eikö näitä elinkeinonharjoittajien eläimiä saataisi suojelun pariin?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ainakin lehtitietojen perusteella irakin "vieraillamme" on aseiden ja ampumisen intiimi tuntemus, joten "oma ala" lähellä, ja tumma poika sulautuu hämärässä pusikkoon paremmin kuin valkonaamainen valjunkainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sikanallet.kiikkiin kirjoitti:

Rasistinatsi karhu oli hyökännyt viattoman villi-potsin kimppuun, seurauksena teloitus natsikarhulle ja kuolema possulle.

Eikö näitä elinkeinonharjoittajien eläimiä saataisi suojelun pariin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu