Kaupunginhallituksen viimeaikaiset kokoukset

Onko mitään tietoa tullut kaupunginlakimiehen tilanteesta ? Jatkuuko salamyhkäisyys edelleen ?

Toivon, että palstan trollit ei tuhoaisi tätä aloitusta. Ei mitään narsujuttuja eikä mitään tähän ketjuun. Pystyttekö siihen ?
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Seuraavassa kokouksessa käsiteltävien asioiden lisäksi katsellaan ja kuunnellaan tarkasti,ilmoittaako edustaja Hirvonen lopultakin eroavansa kaikista luottamustehtävistä ja siten kantavansa edes hieman vastuuta vai jatkaako perinteistä änkyröintiään.
Asiaa on vaadittu laajasti myös Kotkan ulkopuolella.

Äänestä

Seuraava valtuuston kokous 6.6. klo 18.00.
Valtuusto kokoontuu aina kokousta edeltävänä maanantaina tiedonantokokoukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotkankaupunginkorruptio kirjoitti:

Onko mitään tietoa tullut kaupunginlakimiehen tilanteesta ? Jatkuuko salamyhkäisyys edelleen ?

Toivon, että palstan trollit ei tuhoaisi tätä aloitusta. Ei mitään narsujuttuja eikä mitään tähän ketjuun. Pystyttekö siihen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu