Tummat synnyttää

587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllähän noita sattuu aina silloin tällöin. Yleensä Afrikassa ne ovat albiino lapsia,.mutta tuo on ihan normaali valkoihoinen ja sinisilmäinen.

Ilmeisesti näiden mustien vanhempien esi vanhemmissa on valkea ihoisia. ja sieltä ne geenit sitten tulee, jotka ovat olleet pitkään piilossa.

Äänestä

Lähetyssaarnaaja piti tapausta ihmeenä.

Äänestä

Minä luulen et naapurin Pentti on käyny kahvilla.

Äänestä

Eikös noita vainota jossain päin Afrikkaa,pidetään noitina ?

Äänestä

Ettei vaan olisi ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


987654433 kirjoitti:

valkoisia lapsia:

http://rolandmartinreports.com/blog/2015/01/black-parents-give-birth-to-white-baby/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu