IkuisuusTyrkky Sieppi Huoraa alusvaate kuvillaan

SieppiHuoraaTaas

Sara Sieppi joka on tunnettu julkisTyrkky ex ikisinkku ja lätkäpelaajien perässä juoksija sekä yksi suomen turhimpia julkkiksia.
Kouluttamaton tyhjäpää ja nainen joka ei osaa tehdä muuta kuin julkaista kuviaan instassa.
Kumma juttu kun hän kuulemma saa rahaakin siitä.
Pitää olla aika tyhmä firma joka hänelle siitä mitään maksaa, siitähän vain tulee firmalle huonoa mainetta kun Siepin tapainen tyhjäpää firmaa mainostaa.
Tai sitten Sieppi haluaa peittää oman narsistisen pakkomielteen olla kynsin hampain julkisuudessa tyrkkynä turhana julkimona ja julkaista jatkuvasti kuviaan, kertomalla että niistä tienaa?
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016052721633097_vi.shtml

9

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyrkyttunnistaa

      Nämä kaikki itsestään "paljastestelevia" kuvia julkaisevat missit on vaan niin noloja tyrkkyjä, että oksat pois.

      Todellakin TYRKKYJÄ sanan varsinaisessa merkitysessä.

    • KurjakohtaloSaralla

      Sieppi on niin tyhmä ettei hän osaa muuta kuin julkaista kuviaan somessa.
      Aika kurja kohtalo ihmisellä jos on tuollainen.

    • exhibmissit

      Hehehheee, tämä näiden missitytyjen paljajasteluhalu on mielestäni jo tragikoomisissa mittasuhteissa. Toinen toisen perään laittaa näitä tisupeppu kuvia julkisille tileilleen jatkuvasti. He eivät varmaan itse tajua kuinka naurettavalta se näyttää ulkopuolisten silmissä.

      Vaikuttaa, että todellisuudentaju on hämärtynyt siellä missikuplassa ja voi vaan hämmästellä tätä jatkuvaa paljastelunhalua, joka vaikuttaa jo lähes sairaalloiselta. Nämä ovat naispuolisia itsensäpaljastelijoita. Sairaus se kai on sekin.

    • studyyhard

      TYRKKY TYRKYMPI TYRKYIN, vittu miten vajaaälystä naisainesta. Menis kouluun niin ei tarvis "perseillä" tuolla lailla.

    • tititiyyy

      Tykkäsin Sarasta juontajana siinä matkaohjelmassa.

    • Kelloo

      Mutta nyt idiootti munasi kun sanoi lehdessä, että hän tienaa yhdestä instagram kuvasta yhtä paljon kuin yhdestä messupäivästä. Ei olisi Sara kannattanut, pian sulla ei ole sitä 86000 seuraajaa, sillä näiden viestien perusteella kaikki eivät todellakaan sinusta pidä.

    • TyhjäPääSieppi

      Eihän kukaan pidä air head tyhjäpää misseistä ellei ole itse samanlainen.
      Sieppi on parhaita esimerkkejä täystyhjäpää missistä jolla ei ole mikään onnistunut ja se on jäänyt täysin turhimoksi julkisuuteen.

    • NaurettavaaPelleilyä

      Taas Sieppi huoraa alusvaatekuvillaan ja taas tyhjätasku missi on matkoilla ulkomailla.
      Taitaa Sieppillä olla verottomia tuloja kun jatkuvasti elää yli varojensa?

    • HöperöSaraSieppi

      Sara Sieppi on todella surkean huvittava persoona ja ihminen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      231
      3417
    2. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      60
      3005
    3. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      47
      2597
    4. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      33
      2538
    5. Työvoimatoimisto

      Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve
      Työttömyys
      79
      2058
    6. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      85
      1889
    7. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      19
      1855
    8. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      40
      1832
    9. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      91
      1692
    10. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      69
      1053
    Aihe