Miksi et voi hyväksyä sitä pyyntöä?

Voisimme tavata jo hyvin pian <3
14441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Jos se ei käy siellä enää minne sen pyynnön laitoit.

Äänestä
  • Kyllä hän käy <3

    Äänestä

  • TohtoriPippuri kirjoitti:

    Kyllä hän käy <3

    Minne laitoit?

    Äänestä

Jos tarkoitat Facebookia, niin minun nimisiä on siellä paljon. Etu ja sukunimi samat. Olenkin kirjautunut sinne toisella nimelläni, mutta niitä onkin vielä enemmän.

Äänestä

Jos ei ole kiinnostunut sinusta.

Äänestä

Menin skypeen, mutta ei ollut tullut mitään pyyntöä. Lähetitkö varmasti oikealle?

Äänestä

Ei kai se niin salaista voi olla, miksi et voi kertoa? Tuskin Tohtori Pippurin nimellä kuitenkaan, joten mitä väliä?

Äänestä
  • Kertoa mitä?

    Äänestä

  • Siis minne se pyyntö meni?

    Äänestä

mitä pyyntöä?

Äänestä

että edustat jotain, mitä hän ei voi allekirjoittaa. Olisi haitaksi,,ehkä. Joutuisi suurennuslasin alle hän.

Äänestä

Tohtori Pippurin paketit, spaghetit.

Aika hyvääkin tuollainen luomu täysjyvä spaghetti.

Pitäisi käydä kylpemässä ja sitten ilmailemassa, ulkoilmailemassa, ostamassa Kalloja, Maaret-pääkalloja, Kaloja ruoaksi seuraavaksi.

Äänestä
  • Ai haanpää?

    Äänestä

  • hyväruokaparem kirjoitti:

    Ai haanpää?

    Maaret Kallio siitä ensitreffit-ohjelmasta oli vitsailuni tarkoitus.

    Minulla on jotkut treffit, mutta ei salaman nopeudella, ei ylivalonnopeudella vielä.

    Salaman nopeudella, salama iskee nopeasti, keski-euroopassa oli uutisten mukaan salama iskenyt ihmisiä.

    Tuollaisesta tuli mieleen kun oli aika kova ukkosmyrsky, olimme kavereiden kanssa menossa pyöräillen kaupungille illalla, joitain, aika söpön näköisiä tyttöjä olivat menossa samaan suuntaan, jäimme pitämään sadetta, nuo tytöt jatkoivat matkaa vaan.

    Puhuivat jotain siinä mennessään meille: toivottavasti salama ei iske meihin, mihin vastasin nopeasti, en kuitenkaan salaman nopeudella: ei se kuitenkaan teitä iske, olette liian kauniita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TohtoriPippuri kirjoitti:

Voisimme tavata jo hyvin pian <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu