Stubbin SURKEA yritys tulla NATO kortilla esiin ?

Ei se enään auta lähtö tulloo kuin manulle illallinen. Kannattataa kokeilla vielä sitä Venäjä korttia jos jokunen ääni tulis. Muuttaköö sinne Ruotsiin niin ei tarttis vaatia sitä MIKKIHIIREN ajamaa pakkoruotsia yhtenään....sehän on jo ...mutta lähtöö.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tunarina menneentalven lumia!

Äänestä

Kaveri rähmällään USA:n edessä ja siitähän ei hyvää seuraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähtöö56 kirjoitti:

Ei se enään auta lähtö tulloo kuin manulle illallinen. Kannattataa kokeilla vielä sitä Venäjä korttia jos jokunen ääni tulis. Muuttaköö sinne Ruotsiin niin ei tarttis vaatia sitä MIKKIHIIREN ajamaa pakkoruotsia yhtenään....sehän on jo ...mutta lähtöö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu