Sheivauksen jälkeen kasvaa sänki pimperoon, pisteleekö se rakastellessa?
Sänki pimperossa
10
628
Vastaukset
Siis pisteleekö sänki miehen penikseen.
- Jhdj7363
Ei pistele ellei sänki ole pillun sisällä
- sfsfsdffd
Eikä se juuri haittaa.
- sänki50
ei haittaa yhtään
- rennosti.m
Ei voi ajatella, että vittu olisi jatkuvasti huolellisesti ajeltu. Eihän muitakaan ihokarvoja, kuten kainalo-, sääri- ja käsivarsikarvoja ajeta joka päivä. Eihän iho edes kestäisi moista.
Sängellinen vittu on myös kaunis, paljon kauniimpi kuin luomu. Se myös kertoo herttaisesta luonteesta, joka on kovin tarkeä asia. Sänki ei myöskään estä miestä näkemästä ja nauttimasta tytön sukupuolielimen kauneudesta, eikä se vähääkään haittaa suuseksiä eikä yhdyntää.
Siis ajele silloin tällöin, mieluummin kokoposliiniksi kuin vauhtiviivalla tai pienellä kolmiolla. :) - Onse---
Älä ajele koskaan posliiniksi, vaan jätä lyhyehkö 3-4 millin sänki se vasta kiihoittava.
- rennosti.m
Kyllä sekin käy, ettei välillä aja täyskarvattomaksi. Silloin ei tarvitse edes käyttää partaterää tai karvanpoistoainetta, vaan voi ajaa tavallisella sähkökäyttöisellä tukanleikkuukoneella vittukarvat tasapitkäksi sängeksi. Nättiä! :)
- jeajeamielipiteet
Kyllä noin 3 millinen sänki on paras. Siitä minä olen tykännyt. Ja ilolla sekä himolla, olen heitä pimputellut. Sänki ei pistele mahanpohjaan naidessa. Sekä "tötterö" näyttää ehkä parhaalta silloin. Ihan täysposliiniin voi tympääntyä. Ja siihen "lätinään" En tiedä??? Sanoo hän???
- m46xx
Miksi ajella, jos ei itse halua? Itse ainakin kiihotun enemmän hiukan siistityistä kuin posliinista. Minä ainakin tykkään enemmän naisen karvoituksesta, kuin tyttären.
- Wej
Ei haittaa panemista.posliini pimppi on toai kiihottava ja ihana nuoltava löydät oikean sheivaus välin niin ei ehdi sänki paljon kutittelemaan
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218566Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307817Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105398Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825049Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294859Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2363349- 1253094
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352976Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin842965Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242586
