Tempaus millä hetkellä hyvänsä!

Profeettain_seuraaja

En ole pitkään aikaan kirjoittanut tälle palstalle, mutta nyt sydäntäni painaa äärettömän raskas huoli uskosta osattomista sisarista ja veljistä, sillä tempaus on tapahtumassa hetkenä minä hyvänsä!
Tämän tiedon on tuntemattomaksi jäänyt profeetta maailmaan saattanut ja luonnollisesti me siihen uskomme, kuten aina ennenkin olemme tehneet. Muutoinhan hän olisi valheprofeetta, emmekä me saata nähdä ketään sen kaltaista kuuöuvan joukkoomme ja uskovaisten yhteyteen!
Pelkkää rienausta ja asioiden vääristelyä on kaikki se, mikäli joku noin väittää.

Niinpä me suurella äänellä kohti taivasta huudamme:
HALLELUJA!
KIITOS HERRALLE!

Amen.
sela

Jopa Ilmatarkin on saanut pian tapahtuvasta tempauksesta tiedon ja on siitä kauttansa tiedottanut!
Kiitos Herralle Ilmattaresta!
=
Päivitys 1.6.2016: NYWT SE TOTISESTI TULEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!11! NYWT Nyt on IHAN TÄYSIN 100% VARMAA ETTÄ AIVAN JUURI JUSTIINSA NYT HETI KOHTA PIAN ON YLÖSTEMpAUSSSS!!!!! Tämä on nyt VARMUSTETTU TÄYDELLISEN VARMAKSI KAIKKIEN MAHDOLLISIEN WENNUSMERKKIEN MUKAAN KAIKKIEN PROFEETTOJEN TAHOLTA TÄYDELLISESTI!!! Mitenkään ei yhtään KOSKAAN enää MILLÄÄN lainkaan YHTÄÄN muuttua MIKÄÄN millään tavalla IKINÄ mitenkkääääääääääääääÄÄÄÄÄän!!!

tempaus on tapahtumassa hetkenä minä hyvänsä!
=
=
Rakkaat sisaret ja veljet, muistakaa myös Pelastussanomien tiedotus joka sekin vahvistaa tempauksen tulevan aivan kohta, sillä omerin vahvistama aika on 13.6.2016 kello 10 aamupäivällä!
Tähänkin me täydellisesti luotamme, sillä muutoinhan kyseessä olisi valheprofeetta!

4

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1234567---

      Olen 100% varma, että aivan kohta ei tapahdu tempausta. Ensin ilmestyy myöskin tuo laiton, jonka Herra Jeesus tuhoaa tulemisensa ilmestyksellä.

      • 12345654321

        Joo, kyllä on aivan hurha mitään hysteriaa kehitellä 13.6 päivämäärän suhteen. Se tulee ja se menee ja se siitä.


    • vittu.mitä.paskaa

      Vittu mitä paskaa.

      • Vainkaksikaljaa

        Omalla kohdallani tempaus tapahtui aivan äsken.Olin nimittäin lähipubin terassilla ja tempaisin muutaman oluen..röyh....


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1609
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe