että ihastuksellesi on tyttöystävä?!?
Miltä tuntuu kuulla,
25
421
Vastaukset
- Loistavaaa
No mutta sehän on mahtava juttu.
onnea vaan teille. :) Sen kuuleminen tuntuisi kieltämättä hivenen oudolta, olen pitänyt häntä hetero-naisena.
- niinOlen
ihana Onni
- MwitäeituleKuitenk
Toivoisin, että heillä menee hyvin kaikinpuolin ja, että kumpikin olisivat onnellisia.
Olisi jopa helpompi luovuttaa sydämenkin. järki on jo luovuttanut. - 77777-
Se tuntui siltä, että yksi yhteinen tuttumme sai juuri aivan loistavaa seksiä koko päivän siksi... :D
- 77777-
Ei oikeastaan kiinnosta muuten ;) Pelle mikä pelle...
- varmakotieto
Oletko varma, että hänellä on tyttöystävä? Jospa ei olekkaan...
- 77777-
Joo kyllä näin kuulin. Ei oikeastaan enää edes harmita, tää päivä antoi kostonsa. Mieti sitä kun katsot tänään sitä yhteistä ystäväämme silmiin ;)
- varmakotieto
77777- kirjoitti:
Joo kyllä näin kuulin. Ei oikeastaan enää edes harmita, tää päivä antoi kostonsa. Mieti sitä kun katsot tänään sitä yhteistä ystäväämme silmiin ;)
Ei mulle. En katso tänään ketään "meidän" yhteistä tuttua silmiin.
- näillämennääneteenpäin
On vain hyväksyttävä, että jokainen tekee omat valintansa ja ratkaisunsa parhaansa mukaan. Onnea heille.
- 77777-
Sellainen jälkeenjäänyt idiootti tuskin mihinkään järkivalintoihin pystyy :D
- Hyväuutinense
Aivan mahtavalta.
- onneakinvieläperään
sekaan vaan ja onnea.
- SeOikeeMimmi
No ei ne kuitenkaan oo kauaakaan yhessä kun se toinen on sille se väärä. Jaksan mä vartoo jos niin on.
- 77777-
Mä en jaksanut odottaa sellaista mitätöntä luuseria. Mut sain monen monta kertaa tänään, se oli sen arvoista :D
- onneakinvieläperään
ja onnea valitsemallanne tiellä.
- 77777-
Kiitos :)
- tietomitätön
Ei se tuo tieto joitain häiritse ollenkaan oli sillä sitten tyttis/vaimo/salapano ihanaahan on varattua panna. Oli se sitten varattu jollakinlailla. Hetken hurmahan se tärkein juttu tässä!
- SeOikeaMimmi
Hei! Ainahan ei ole seksistä kyse. Kaikki vaan ei sitä tajua jos itse ajattelee toisella tapaa.
- HyvääNaamaaHuonossaPelis
77777- oletko katkera? :)
- 77777-
En ollenkaan! :D Helpottunut ja onnellinen <3
- Seonvainrakkaus
Kuitenkin tunteet paistaa läpi. Viha ja rakkaus kulkevat käsi kädessä. Rakkauden vastakohta ei ole viha vaan välinpitämättömyys nääs.
- 77777-
En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3
- Parempaapäivänjatkoa
77777- kirjoitti:
En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3
Tuskin se helpottaa sitä tunnetason juttuas, sen vuoksihan olet täällä halventamassa toista. Käy ne tunteesi läpi jossain muualla kuin täällä ja hyväksy tilanne, vain siten pääset eteenpäin.
- tulpatonmopo1
77777- kirjoitti:
En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3
Tunnen ihmisiä ketkä ovat menneet naimisiin vain hyvän seksin vuoksi.
En olisi toiminut kyllä niin. Seksiä on saanut ja annettu niin paljon, että
meni laskut sekaisin yhdessä vaiheessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3696578Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta744244Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom433604Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1393545Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole1013538Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2453483Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll953389Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1052778Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi372699Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2402580