Miltä tuntuu kuulla,

että ihastuksellesi on tyttöystävä?!?
25430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

No mutta sehän on mahtava juttu.
onnea vaan teille. :)

Äänestä

Sen kuuleminen tuntuisi kieltämättä hivenen oudolta, olen pitänyt häntä hetero-naisena.

Äänestä
  • ihana Onni

    Äänestä

Toivoisin, että heillä menee hyvin kaikinpuolin ja, että kumpikin olisivat onnellisia.
Olisi jopa helpompi luovuttaa sydämenkin. järki on jo luovuttanut.

Äänestä

Se tuntui siltä, että yksi yhteinen tuttumme sai juuri aivan loistavaa seksiä koko päivän siksi... :D

Äänestä

Ei oikeastaan kiinnosta muuten ;) Pelle mikä pelle...

Äänestä
  • Oletko varma, että hänellä on tyttöystävä? Jospa ei olekkaan...

    Äänestä

  • Joo kyllä näin kuulin. Ei oikeastaan enää edes harmita, tää päivä antoi kostonsa. Mieti sitä kun katsot tänään sitä yhteistä ystäväämme silmiin ;)

    Äänestä

  • 77777- kirjoitti:

    Joo kyllä näin kuulin. Ei oikeastaan enää edes harmita, tää päivä antoi kostonsa. Mieti sitä kun katsot tänään sitä yhteistä ystäväämme silmiin ;)

    Ei mulle. En katso tänään ketään "meidän" yhteistä tuttua silmiin.

    Äänestä

On vain hyväksyttävä, että jokainen tekee omat valintansa ja ratkaisunsa parhaansa mukaan. Onnea heille.

Äänestä
  • Sellainen jälkeenjäänyt idiootti tuskin mihinkään järkivalintoihin pystyy :D

    Äänestä

Aivan mahtavalta.

Äänestä

sekaan vaan ja onnea.

Äänestä

No ei ne kuitenkaan oo kauaakaan yhessä kun se toinen on sille se väärä. Jaksan mä vartoo jos niin on.

Äänestä
  • Mä en jaksanut odottaa sellaista mitätöntä luuseria. Mut sain monen monta kertaa tänään, se oli sen arvoista :D

    Äänestä

ja onnea valitsemallanne tiellä.

Äänestä
  • Kiitos :)

    Äänestä

Ei se tuo tieto joitain häiritse ollenkaan oli sillä sitten tyttis/vaimo/salapano ihanaahan on varattua panna. Oli se sitten varattu jollakinlailla. Hetken hurmahan se tärkein juttu tässä!

Äänestä
  • Hei! Ainahan ei ole seksistä kyse. Kaikki vaan ei sitä tajua jos itse ajattelee toisella tapaa.

    Äänestä

77777- oletko katkera? :)

Äänestä
  • En ollenkaan! :D Helpottunut ja onnellinen <3

    Äänestä

  • Kuitenkin tunteet paistaa läpi. Viha ja rakkaus kulkevat käsi kädessä. Rakkauden vastakohta ei ole viha vaan välinpitämättömyys nääs.

    Äänestä

  • En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3

    Äänestä

  • 77777- kirjoitti:

    En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3

    Tuskin se helpottaa sitä tunnetason juttuas, sen vuoksihan olet täällä halventamassa toista. Käy ne tunteesi läpi jossain muualla kuin täällä ja hyväksy tilanne, vain siten pääset eteenpäin.

    Äänestä

  • 77777- kirjoitti:

    En vihaa, olen onnellinen hyvästä seksistä <3

    Tunnen ihmisiä ketkä ovat menneet naimisiin vain hyvän seksin vuoksi.
    En olisi toiminut kyllä niin. Seksiä on saanut ja annettu niin paljon, että
    meni laskut sekaisin yhdessä vaiheessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


77777- kirjoitti:

että ihastuksellesi on tyttöystävä?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu