Hei! Onko Paddy vielä mukana sarjassa? Siis tarkoitan brittien ajassa. Entäpä Rhona ja Vanessa? Vastailkaa, jos tiedätte. Itse katson suomen ajassa.
Onko Paddy vielä mukana sarjassa?
JulianneM
2
219
Vastaukset
- villapakka
Ovat ainakin huuhtikuussa 2016.
- EntykkääPaddystä
Paddy lähti yksin Saksaan töihin mutta palaa takaisin koska Rhonan kanssa asioita selvitettävä. Erotilanne.Paddy tapaili salaa naimisissa olevaa naista, joka jäi auton alle ja leski Pierce tuli kylään urkkimaan ja on tutustunut Rhonaan. Pierce sai selville vaimonsa suhteen ja etsii päälle ajajaa Kirin,joka lähti kylästä ja sarjasta. Aaron ei ollut talvella,keväällä enää hyvissä väleissä Paddyn kanssa hänen sähläilyjensä takia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432987Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612921- 422357
- 311853
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721644- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771255- 361236
- 791070