Milläköhän saisi suostumaan

kertokaahan

Olen ottanut puheeksi vaimon kanssa kimppaseksin...eli vieras mies tai nainen mutta ei ole oikein lämmennyt ajatukselle. Milläköhän sais naisen pään kääntymään. Miehiä varmaan löytyis vaimo on aika pakkaus. Oikeestaan kiihottaa ajatus että sais katsella kun vieras mies painaisi omaa vaimoa ja itse sen jälkeen toiseksi mukaan ja kyllä itsekin mielellään upottaisi parrun vieraan naisen sisään. Pitäis jollakin konstilla saada suostumaan, saisi vähän vaihtelua normi parisuhde seksiin joka on sekin tyydyttävää. Onko jollain kokemuksia ja jos on onko vaikuttanut suhteeseen.

6

370

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ota yhteyttä niin kokeillaan.

    • Myö taas etsittäisiin kiimaista naista kolmanneksi 05-alueelta.Jos joku tietää mistä voisi kysyä jos täältä ei onnistu,niin ottaisitteko ystävällisesti yhteyttä.

    • Mun mielest kyl naisen sitä pitää todel haluta tai edes olla kokeilun halua. Liiallisel tuputtamisel rikot viel suhteenne. Ite oon löytäny useita pareja mis nainen sitä todella haluaa ja sillon se onkaikkein parasta. Nyt kun oon hakenu parien seuraa ni vaan miehet vastannu ja muka vaimo haluaa kahta miestä. Mut selvis pian et niitten vaimot ei tiedä koko ajatuksest mitää tai sit niil eioo edes raukoilla koko naista. Homma lahonnu siihen et kun haluan aina myös puhua ennen tapaamista naisen kans. Mut jostain kumman syystä nainen oli töissä tai jotain muuta ettei voinut puhua. Toi kimppakiva on varmaan monen miehen fantasia. Joka tapaukses kyl niit naisia vaan on ja löytyy jotka sitä haluu ja monenlaista on löytynyt. Ja viel sekin et jos mies haluu et vieras panee vaimoo ni ei se aina tosipaikan tullen oo sit sopinutkaan. Niin kannattais ehkä puhua ja kysyä vaimoltas et mitä se oikeen haluu ensin.

    • Itsekin olen asiaa kovasti halunnut mutta avokki ei ole oikein puhelias noissa asioissa vaikka olen yrittänyt.Ois kiva muuten tutustua ensin ja sitten joskus myöhemmin tehdä esitys [email protected] voitais keskustella asiasta lisää.

    • scouplenjam

      Meillä se menee vähän tyyliin vaimo haluaa ja valitsee kolmannen miehen. Asiasta keskusteltiin aikoinaan ja sovittiin että kun asia on sopiva niin vaimo iskee oman halunsa mukaan sopivan viejän tanssilavalla esim. Myös sopiva nainen kolmanneksi löytyi parista ja silloin se kyllä on jo neljän halua sopia yhteen ja se menee tyyliin miten halut kohtaa.

    • Täällä on 53v. mies ottaka yhteyttä niin kokeillaan

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      0
      3570
    2. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      43
      3161
    3. Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan

      Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv
      Maailman menoa
      56
      2897
    4. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      34
      2768
    5. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      16
      2688
    6. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2560
    7. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      44
      2200
    8. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      26
      2065
    9. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      42
      1965
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      45
      1749
    Aihe