Tässä tulevaisuus..

Google : Javer Favakehin.
6265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tässä on asiallinen sivusto, suosittelen. Google : Murkut.org

Äänestä

Kuunnelkaa fiksua puhujaa,.. YOUTUBE : Olavi Mäenpää.

Äänestä
  • Äijä on oikeassa.

    Äänestä

  • heka76544 kirjoitti:

    Äijä on oikeassa.

    On. Emme tarvitse roistomamuja.

    Äänestä

  • Emmekä kuubalaisia lentopalloilijoita !

    Äänestä

  • Ranskassa meni 80 ihmistä muslimin toimesta. Koska suomessa ? Tarttis tehrä jotain...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


javar.favakehin.google kirjoitti:

Google : Javer Favakehin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu