Toukohousujen moraali hukassa

Olette te toukohousut omituista porukkaa, huijari Vihriälä sai oikeudessa ehdollisen vankeustuomion petoksista maanantaina ja vitun ääliöt palkitsette hänet siitä seuraavana sunnuntaina.
576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kepuloiset tosi kieroa!!

Äänestä

Eikös tuommoinen ole rikollisporukoissakin ihan normaalia. Täysjäneksi pääsy edellyttää pitkää rötöslistaa. Mafia pitää omistaan huolta vankilassakin.

Äänestä

Antti Rinne tuhotaan somessa 2019.

Äänestä
  • iniskö,
    sidotaan lampaan perseeseen...

    Äänestä

  • peräkammarinRunkkaava kirjoitti:

    iniskö,
    sidotaan lampaan perseeseen...

    täysin paskana ja vitutukseen voi kuolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MouhijärvenMoukariArvi kirjoitti:

Olette te toukohousut omituista porukkaa, huijari Vihriälä sai oikeudessa ehdollisen vankeustuomion petoksista maanantaina ja vitun ääliöt palkitsette hänet siitä seuraavana sunnuntaina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu