Minä osaan ajaa autoa

Sanoo 99% suomalaisista vaikka ei ole koskaa vetänyt pitkää sladia kahva edellä.

Pakettiautoilijan refleksi väistää vasemmalle vastaan tulevien kaistalle. Väistäisi varmaan hirveäkin sen meno suuntaan.,,,

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016060721691258_uu.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvin autoa ajaminen tarkoittaa sitä että ajaa liikenteessä ennakoiden ja sääntöjä noudattaen. sulla vissiin käsitteet hukassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NupurinNaskali kirjoitti:

Sanoo 99% suomalaisista vaikka ei ole koskaa vetänyt pitkää sladia kahva edellä.

Pakettiautoilijan refleksi väistää vasemmalle vastaan tulevien kaistalle. Väistäisi varmaan hirveäkin sen meno suuntaan.,,,

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016060721691258_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu