Olen 16v neitsyt-tyttö jolla ei ole koskaan ollut kokemuksia minkäänlaisista parisuhteista (en edes ole koskaan suudellut ketään) ja silti minulla on fantasioita seksin suhteen.
Niihin kuuluvat esimerkiksi BDSM, DDLG ja vanhemman miehen kanssa oleminen.
Onko se normaalia?
Onko normaalia?
6
237
Vastaukset
- rennosti.m
On, on se normaalia, ole aivan huoleti. Haaveile juuri niistä asioista, joista pidät ja sormeta usein. Kun löydät miehen, anna epäröimättä vittua, jos itse haluat, mutta älä ryhdy seksiin miehen kanssa, josta et pidä. Ts. toimi kaikessa oman halusi mukaan. Ikääkin sinulla on jo riittävästi, että voit olla kenen yli 16-vuotiaan kanssa tahansa. Paljon iloa seksistä. Se on aivan ihanaa. :)
- mies42v_
Samaa mieltä kuin ensimmäinen vastaaja. Ihan normaalia mielestäni tuo, fantasioita on varmasti meillä kaikilla, kokeneilla ja kokemattomilla.
Tuon ikäisenä voit rauhassa kokeillakin jo kaikenlaista ja kaiken ikäisten kanssa. Ei muuta kuin opettelemaan ja tutustumaan seksin saloihin! :) Olen 27 vuotias mies ja minulla on fantasioita afrikkalaisista mustista miehistä. Onko se normaalia?
- kdjdjdns
ei ole normaalia
- hjkeist
Onpas!
Ihan normaalia.Laitas meiliä [email protected] jos kaipaat juttuseuraa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1163708Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141681Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141538Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181396Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2931373Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi261260Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16934Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy72923Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä117876Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60829