Maamme suvakeilla paskat housussa Orlandon jälkeen

Painuvat vähitellen maan alle, vaikka suvakin päänupissa ei paljon suojeltavaa olekaan.
470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ne vain kuvittelevat itselleen että tämä oli vain yksittäistapaus. Minulle on turha selittää tarinaa, musut haluavat muuttaa maailman mieleisekseen. Ja täytyy vain onnitella edelleenkin USA:n tulevaa presidenttiä Trumpia. Tämä on tosi.

Äänestä

Pitäisi+aloittaa+rehellinen+keskustelu+siitä+että+muslimit+eivät+tule+integroitumaan+perverssiin+läntiseen+kulttuuriin.+Samoin+olisi+aloitettava+vakava+asiallinen+keskustelu+mitä+itse+länsimaiselle+kulttuurille+on+tapahtumassa+jo+pelkästään+demografisen+kehityksen+myötä.+Nimittäin+väestötiedoista+paljastuu+että+kantaväestö+Euroopassa+synnyttää+vain+1.6+lasta+per+synnytysikäinen+nainen.+Tämä+on+24%+alle+bruttouusiutumistason.+Kymmenen+seuraavan+sukupolven+(noin+300-350+vuotta)+kantaväestön+osuus+putoaa+nykyisestä+noin+680+miljoonasta++noin+43+miljoonaan.0,76^10+=+0,064288889...+nykyisestä+väestöstä+vain+6,4%+noin+vuonna+2350.+Euroopan+väestö+muuttuu+aasialaiseksi+ja+afrikkalaiseksi.+Mitään+länsimaista+sivilisaatiota+ei+sanan+varsinaisessa+merkitysessä+enää+edes+ole.+Kantaväestö+on+myös+sekoittunut+näihin+uusiin+kulttuurienklaaveihin,+paimentolaisiin+ja+muihin+haahuilijoihin.

Äänestä

Olisi myös hyvä jos homot lähetettäisiin vaikkapa Etelämantereelle, eläisivät siellä sitten omassa yhteisössään. Etteivät houkuttele enempää aseen kanssa heiluvia mamuja, siinä voi joku syytönkin vahingoittua.

Äänestä

Anaalipanoissa venynyt suvakin persereikä laskee aina paskaa housuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suvakillatyhjäpää kirjoitti:

Painuvat vähitellen maan alle, vaikka suvakin päänupissa ei paljon suojeltavaa olekaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu