Haluatko miljardööriksi? Se on kysymys, jota yksikään kryptovaluuttamarkkinoilla toimiva verkostomarkkinointiyritys ei ole vielä aikaisemmin pystynyt suurelle yleisölle esittämään. Nyt siitä kuitenkin tulee totta ja tämän loistavan mahdollisuuden saavat vain ja anoastaan Suomen kansalaiset. Olette siis todellakin Valittua Kansaa! Ensimmäisessä vaiheessa keräämmme sijoittajia lohkoketjun perustamiseen. Aloituspanos on miljoona euroa, jonka arvo voi HC:n käynnistyessä nousta jopa tuhatkertaiseksi. Monia miljoonaomaisuuksia keränneitä varmaan ihmetyttää, että mitä minä sitten niillä miljardeilla tekisin. Iloksenne voimme kertoa, että HC-kryptovaluutta käy maksuvälineenä myös vedenpaisumuksen jälkeisessä maailmassa välittömästi ylöstempauksen jälkeen. Ei siis turhaa odotusaikaa, vaan tehokasta peliaikaa alusta asti. Tiedotamme lisää myöhemmin ja kerromme mm. yhteistyökumpaneistamme, joilta HeavenCoineilla voi ostaa esimerkiksi taikajuustoa ja taivaspaikkoja. Vastaavia palveluita ei tule saataville muille kryptovaluutoille sillä HeavenCoin Finland Oy omistaa niihin maailmanlaajuiset yksinoikeudet, jotka Vatikaanin lakimies on vahvistanut.
HeavenCoin starttaa!
ParasYstäväsi
299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jee! Vihdoinkin miljardööri kolikko. Tähän asti on ollut vain miljonääri kolikoita. Minua kiinnostaa kyllä!
Voiko aloituspanoksen maksaa FirstCoineilla? Minulla ei ole miljoonaa euroa, mutta FirstCoineja on melkein miljoonan euron arvosta. En ole nähnyt Kakea muutamaan päivään niin en ole varma mutta luulen että melkein miljoona euroa on. OneCoinejakin on, voiko niillä maksaa aloituspanosta? Haluaisin kyllä kovasti miljardööriksi!
Tuleeko kauppapaikkoja ennen vai jälkeen vedenpaisumuksen? Montako kauppa paikkaa tulee kaiken kaikkiaan?
Kuullostaa erittäin mielenkiintoiselta kolikolta!
Nyt on hurjia huhuja liikkeellä. HeavenCoinien launcheventissä miljoonasijoitusten tuhatkertaistuva arvo voi jopa satakertaistua sijoittajan päästyä taivaaseen. Tälle omaisuusluokalle tulee oma markkinapaikka, Diamond Market eli suomeksi timanttimarketti. Timanttimarketissa on myynnissä jopa omia planeettoja, joita sijoittaja voi päätyä hallitsemaan ikuisiksi ajoiksi. Alkaa kuulostamaan tyhmältä jättää rahat pankkitilille, eikö? Ryhdy sinäkin miljoonasijoittajaksi!