Kommunistimeppi ehdotti parempaa seksiä

Kommunistimeppi ehdotti tantraseksiä persujohtajalle. On se hyvä että kommunistimeppi on oivaltanut toiselle parasta.
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kommunisteilla ei ole yhtäkään meppiä. Munasit itsesi.

Äänestä

Kyllönen munasi pillupuheillaan itsensä.

Äänestä

Kommunistimeppi ehdotti tantraseksiä persujohtajalle. On se hyvä että kommunistimeppi on oivaltanut toiselle parasta.

Tuohan on "valaistuneiden päähänpinttymä" ! Maailma pyörii juuri minun "puolueapparaatin siunaaman napani ympäri". Julkilausumista nään mikä on ihmiskunnalle parasta. Jos minulla ei sitä ole on se otettava pois muiltakin ja varsinkin niiltä joilla on. Nuo ovat sekä vasemmiston, feminismin ja kiihkouskovaisten teesit.
No puutehan on se mistä puutteenalainen kernaimmin puhuu. Mitäpä tuohon muuta voisi sanoa, jos tumputtaisivat omissa joukkioissaan ja pilaisivat ilman vain kaltaisiltaa se olisi oikein. Kuitenkin nuo "aivopierut" rasittavat ja kuormittavat koko yhteiskuntaa, mutta niistähän ei kannata välittää ennekuin tosi on tullut eteen !!

Äänestä
  • Jos nyt oikein luen tuon jutun on tuo vasuri vain yksi jonka tietävyyttä tuo Frilander arvostelee. Ilmiöhän on koko itseriittoisten joukon "helmasynti". Sukupuolistahan ei voi Vas-liitossa puhua sehän on "sukupuolesta riippumatta" kuten "Suomen kuvalehti " kirjoittaa !! Toki muitakin itseriittoisia ryhmiä on mutta siellä taas erotellaan "jalkavälin" ei korvienvälin perusteella.

    Äänestä

Pidin Kyllöstä asiallisena meppinä, mutta nyt meni pisteet kun alentui seksipuheisiin. Ehkä tämä puolue edustaa kuitenkin sivistymättömyyttä.

Äänestä

Sama täälläkin ,Anna Kontula sallisi instentin ja tämä yhtä mauton juttu Merja Kyllöseltä tosiaan maku meni tästä puolueesta ja luulen että suurin osa Suomalaiseista on tätä mieltä .

Äänestä

Nopealla googlettamisella selvisi et tantraseksiä voi harrastaa yksin. Sitäkin kautta voi siis tulla sen asiantuntijaksi ja kehua sitä muille.

Äänestä
  • Mutta mitäs tuohon sanoo "räsänen"Onkos se sitä paljon varoiteltua "itsesaastutusta" ja eikös vanha testmenttikin puhu siitä "onanbarbaarista". Ai niin mutta sehän hujautteli siellä aavikolla eikä "Rysslissä". Ja eikä tainnut olla niitä lukumiehiäkään, puoluekantaakaan ei mainittu mutta ajan huomioonottaminen sulkee V-liiton pois kuviosta.

    Äänestä

Kommarimeppi höyrähti pornon puolelle, no se on tuttua koulujakäymättömien puolueelle.

Äänestä

Häpiämätön pillupuolue.

Äänestä

Paskapuolue on Vasemmisto kuten viimevaalaikausi sen osoitti ,jotain yritettiin tehdä ei onnistunut häntäkoipien välissä karkuun kun tuli kova paikka eteen .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaverilleparasta kirjoitti:

Kommunistimeppi ehdotti tantraseksiä persujohtajalle. On se hyvä että kommunistimeppi on oivaltanut toiselle parasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu