Missä viipyy suvakkien rasismihuudot

tappoi pelkästään valkoisia Orlandossa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu ja eks toi vihannu lähes kaikkia muitakin, paitsi toki iki-ihania muslimeita!? Jos toi ei ollu rasisti, niin mikähän sitten!?
Varsinkin kun se kyseli niiltä panttivangeiltaankin et mitä etnisyyttä ne edustaa, ennenku ampu ne? Joten kuin helvetissä tota ei o tuomittu rasistiseks viharikokseks yhtään missään!? Ihan smanlailla kuin siellä CalTechissä vai mikä se toinen tapaus jenkeissä nyt olikaan!?

Äänestä
  • valkoisia kohtaan ei ole olemassa rasismia.

    Äänestä

Valkoiset ovat roskasakkia. Ainoastaan nappisilmät mustaparrat kohtaavat rasismia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun_muslimi kirjoitti:

tappoi pelkästään valkoisia Orlandossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu