Donald Trump on nyt Obaman perässä

Donald Trump on nyt Obaman perässä – syyttää terrorismista!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Donald Trump on nyt Obaman perässä, ja kerrankin poliittisella rintamalla nähdään jotain sellaista mikä kiinnostaa. Muuten toi politiikka on lajina kuin kyykkä, jossa ei tapahdu yhtään mitään.

Äänestä
  • “Barack Obamalla on jotain sellaista meneillään, josta me emme tiedä mitään. Hillary Clintonista: Hän on heikko ihminen joka ei ole tilanteidensa tasalla.“

    “Miksi hän ei koskaan sano edes ääneen radikaali-islam!”

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ERommel kirjoitti:

Donald Trump on nyt Obaman perässä – syyttää terrorismista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu