Olipa kerran millitantti muslimi, millitantti kristitty ja millitantti ateisti. Kerran he kaikki olivat koolla keskustelemassa keskenäisistä asioista joista tietenkin syyntyi kärhämä ja nyrkkirysy. Muslimi kuului paikalliseen separatisti järjestöönja ja oli kokenut sotilas, mutta sinä iltana tämä oli vyötäröltään tukevampi. Kristitty taas keskittyi valistamaan ja evankelioimaan eli kaytti sanaa miekkana. Ateisti taas tarttui kaljapulloontyhjentääkseen ja provosoivasti herjasi muslimia ja kristittyä. Kuka heistä voittaa tämän sanaharkan, selviytyy viimeisenä jengissä ja miksi?
Vastaukset 3
- IlkimyksenTeologitäti
Mitä ihmeen tätien tuhannesosia?
- KunhanSainPäähäniKysyä
Öö, että mitä?
KunhanSainPäähäniKysyä kirjoitti:
Öö, että mitä?
Milli on tuhannesosa ja tantti on ruotsalaisvaikutteinen täti. Mikä tässä oli epäselvää?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402586
- 551072
- 66921
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53867Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227783T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin11710Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️61691- 49634
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81617- 65613