Tiltuille paha ylläri!

Itäukrainalaiset ja krimiläiset ei halua Natoon! Toisin,kuin Suomennatokuolaajat.
Cia rahoitti Kiovankapinaliset ja aseisti. Hyökkäämään Itäukrainaan ja valtaamaan Krimi.. Päätyivät ruuniskasoihin..
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen natokiimatollot monta auki?

Äänestä

Ohoh, että Kiovan kapinalliset valtasivat Krimin! Nyt lataamolle hoitoon ja äkkiä!

Äänestä
  • Oletko vähämielinen? Niiden piti Usan käskystä! Itäukrainalaiset jo pinos ne ruumiskasoiksi alueelaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soinikinitkee kirjoitti:

Itäukrainalaiset ja krimiläiset ei halua Natoon! Toisin,kuin Suomennatokuolaajat.
Cia rahoitti Kiovankapinaliset ja aseisti. Hyökkäämään Itäukrainaan ja valtaamaan Krimi.. Päätyivät ruuniskasoihin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu