Nyt vituttaa niin ettei veri kierrä!! Tulisko joku ihana uros panemaan tajun pois?? Saisit sitoa mut sänkyyn, pitää tukasta kiinni panna niin kuin ei ikinä!! Laittaisit mut vikisemään ja pitäisit orgasmin partaalla kunnes tuntisin että räjähdän!!
nyt joku panemaan
nainenpohjoisesta
231427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tulossa!;)
Dynamiitin tungen joka reikään
Mistäpäin?
Voih,,saisit niin kauan kuin pateja riittäis
Ota yhteyttä niin päästään hommin
Työnnä löylykauha perseeseen
ee, tulisin muuten, mut jos räjähät, siinä on vuarassa, sivulliset, minä ja sinä. Tuohan vuatii jo räjäheluvan,. Ootko huomioinu sen?
Oma mieskin löytyy mutta siltä saa todella harvoin!! Oispa ihana löytää joku salainen panokaveri ja vaikka mettä lenkillä käyä pikaset panemassa. Ei mitään sitoumuksia muuta kuin että taitava mies ja saan panon kun haluan!
apuatluukkupistecom nii löytyy
keikkamiehesi (at) gmailpistecom hoitaa kyllä tämänkin
Jos AP on vielä linjoilla ja edelleen vailla panoa, niin taatusti tulee luoksesi, kun 9 vuotta odottanut nussijaansa.
Joku nyt panee porii
keikkamiehesi (at) gmailpistecom liikkuu kyllä tarvittaessa myös poriinkin hoitamaan asiat kuntoon
Muakin vituttaa kun ei tuu pillua...
SaT pillua, mistäpäin oot
Täällä olis tarve
????
???
Salost
?????
Kuka tulis kellimään kanssani
Jos alueelta 06, niin voisin ollakiinlostunut.
Itse 51v ukm.
Nainen tai mies, ihan sama tällä hetkellä.
Täällä olis myös tarve