Hankitaan yhteinen kultakala lemmikiksi ja sitten aina ulkoiluttaisimme sitä käsikädessä. Ehdottaisin nimeksi Viljo. Jos saan siunauksesi tälle hankinnalle niin voin mennä rauhallisin mielin nukkumaan.
Tahtoisin jotain yhteistä
OnkoHyvä
7180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Keneltä kysyt? Ihan turha odottaa mitään siunauksia täällä koska et ole tunnistettavissa.
Onhan meillä pojat.pidä heistä tukevammalla otteella,äläkä mua syytä,et kiréroonkasvatettuja.
On mulla omasta takaa kaks pientä tyttöä= 75C kaksi tissiä ja ovat ne tottapuhuen vähän kieroon kasvaneita mutta hyvät rintaliivit pitävät ne varmasti tukevasti hyvällä otteella. En syytä ketä sitten lienetkään. Nyt hyviä unia kukkujille! Tämä hullu ja idiootti aloittaja menee yöunille.
Kuule mitä jos hankitaan pieni koira.
hahahahahahahahahahahahahahahah:D Paras idea pitkästä aikaa:D
Minun unelmamieheni on vatsakas ja plussaa roistomaisista miestisseistä ja mielellään pitäisi olla sissijuustoa jonka pesaista " kaivossa " ennen makustelua, lipaisuja, rankkaa puristelua jotta saa kielelleen valutettua edes pienen tipan hapokasta sielua, jotain joka saa sydämen sykkimään ja haluamaan edes osan siitä kytevästä raivokkaasta miehuudesta, palavasta naisen rakkaudesta hitunen erittyneenä kielen kärjelle, suolaista ja makeaa, kaiken tuntemattoman tiedon tuntu ihollasi joka on kuin toinen oma ihosi ja tunnen sen pehmeyden siellä missä se on muiden katseilta piilossa. Jokaisen karvan haluan oikoa kuin lintuemoji poikasensa sulat suorisi, kosteat mutta auringossa pörhistyväiset.
Rakkaani. Konsultti. Rusketus tekee sinusta leuhkan näköisen. I like it.
Oisko sillä kultakalalla sitt pikkuruinen samanlainen tuulipuku ku sulla ja vaimolla? <3