Voisitko jo kertoa

Mitä agressioita venäjää kohtaan on Natomailta tullut?
EI sitten mitään Yhdysvalloista
r...ädildo kerro meille, voimme muuttaa sitten mielipidettä!

Mieluummin,yksin oikeassa kuin r...ädildon kanssa väärässä!
870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

itä vinkujat ei pysty vastaamaan koska tietää että nato vain puolustaa omia maitaan ja tekee omissa jäsenmaissaan mitä haluaa puolustuksen vahvistamiseksi.

Äänestä

Natoon

Äänestä

Etkö torvelo osaa lukea! Jo kolmas samansisältöinen otsake vaikka asia on sinulle moneen kertaan selitetty!

Taisi Tiltulla jäädä jo apukoulu kesken?

Äänestä

Tapaus Ukraina ei ole käsitelty ....'niin kuin se on'...jos se käsiteltäisiin tulisi ilmi läntinen aggressio joka kääntäisi koko Ukraina keskustelun....siksi ei vahingossakaan kukaan ja koskaan halua ottaa esille syitä syviä?

Äänestä
  • Ongelmasi on SE, että Ukrainaa ON KÄSITELTY NIIN KUIN SE ON!

    Sen sijaan sitä ei ole lännessä käsitelty siten kun Venäjä (ja Rommel) haluaisi sen nähdä!

    Ihmekö tuo kun Rommel asuu onnettomuudekseen (ja meidän myös) lännessä!

    Äänestä

  • RommelValehteleeAINA kirjoitti:

    Ongelmasi on SE, että Ukrainaa ON KÄSITELTY NIIN KUIN SE ON!

    Sen sijaan sitä ei ole lännessä käsitelty siten kun Venäjä (ja Rommel) haluaisi sen nähdä!

    Ihmekö tuo kun Rommel asuu onnettomuudekseen (ja meidän myös) lännessä!

    Lännessä:D on se niin hieno yhteenkuuluvuutta lisäävä sana nykypäivänä. Meillä kaikilla on yhteiset läntiset arvot eikä Venäjä kuulu tähän hienoon läntiseen porukkaan. Naurattaa niin että oksennus lentää!

    Äänestä

Nato dildo ei pysty vastaamaan Venäjän agressioista mitään! Koska niitä ei ole ollutkaan! Näinhän se natomulkkunen oikeasti menee!
Nyt haistatti Ruotsi pitkät natolle ja suomen örvellykselle, vituttaako? Hah hah haaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KKFJV kirjoitti:

Mitä agressioita venäjää kohtaan on Natomailta tullut?
EI sitten mitään Yhdysvalloista
r...ädildo kerro meille, voimme muuttaa sitten mielipidettä!

Mieluummin,yksin oikeassa kuin r...ädildon kanssa väärässä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu