ILTALEHTI ON NATON PASKASUOLI!

Joka helvetsssaaaatanan päivä kirjottaa jotain natoprobagandaa ja iltatyttö on pantu kaapppiin,mutta homot kelpaa paraateihin!
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat
Aloittaja

kolme kolumnia tänäänkin täyttä natopaskaa!
Iltatytöstä ei kuulu enää mitään,kuka noita paskalehtiä vielä ostaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissamies57 kirjoitti:

Joka helvetsssaaaatanan päivä kirjottaa jotain natoprobagandaa ja iltatyttö on pantu kaapppiin,mutta homot kelpaa paraateihin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu