debs on söpö

jäötelökesä

On kyllä ehkä ohjelman söpöin mimmi niin kauniit kasvot ja vartalo sekä herttainen luonne<3

11

247

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • finnikös

      Eihän ole. Järkyttävä finni ja kovanaama.

      • Finnbarton

        Missä päin naamaa Debsillä on järkyttävä finni?


    • Carlyonkaunein

      Carly on kaunein ja muutenkin viehättävin naisista ja vaikutelma hänestä paranee koko ajan jatkossa,seuraan sarjaa Britti ajassa myös.Tracykin nätti mutta vähän homsuinen ja puhuu slangia. Vaikutelma Debbiestä huononee koko ajan. Debbie makaa sekä Peten ja Rossin kanssa. Siitä syntyy aika häslinki kesän lopulla. Dinglen naiset ovat kovin ongelmallisia kaikessa.

    • A.T.T

      Jos noita mainittuja naisia (Carly, Tracy ja Debbie) ajatellaan, kaikki ovat aika sexyjä. Carly on vähän äijämäinen, mutta se antaa hänelle tarvittavaa rosoa. Ja kyllä hänen kroppansa on upea, naisessa saa olla kokoa. Tracy paranee koko ajan ja hänet voisi laittaa samaan sarjaan Carlyn kanssa. Kummastakin löytyy sen verran roisia meininkiä, että se saattaa pelottaa osan miehistä tiehensä. Debbie taas eroaa edellisistä monessakin suhteessa, mutta ei silti häpeä heidän rinnallaan. Debbiellä on monet kasvot: välillä hän näyttää lähes vaatimattomalta, mutta sitten taas äkkiä muuttuu hyvin puoleensavetäväksi ja tyylikkääksi. Hänet laittaisin tämän kolmikon ykköseksi, mutta kaikki ovat parhaimmillaan näyttäviä naisia.

      Ja mikä hemmetin miinus se on jos muhinoi Rossin ja Peten kanssa. Debbie voisi ottaa vielä Finnin mukaan, niin pääsisi hänkin nauttimaan vastakkaisesta sukupuolesta.

      • Glub

        "Nauttimaan"? No, jos on kiinnostunut miehistä, niin ei varmaan onnistuisi kauhean hyvin...


      • Glub

        Eikä se kyllä mikään plus ainakaan ole...


    • Glub

      Debbie on kamala ja turha hahmo, toivoisin pikaista poistumista.

      Carly ja Tracy ovat melko yhdentekeviä, saavat kuitenkin olla, eivät minua haittaa.

    • Jasmine-J

      Ross ja Pete eivät tiedä, että Debsillä on pikku taipumuksia lesboiluun. Oikean naisen ilmaantuessa maisemiin, Debs on valmis lähtemään naisen matkaan.- Kenties tätä ei tule tapahtumaan, mutta ei se pois suljettuakaan ole.

      • Huomioita_sohvalta

        Ainakin katsojille tuo on tullut selväksi, että Debs on biseksuaali, eikä ole sukupuoli rajoittamassa, jos tuntee tietynlaista vetoa johonkin ihmiseen.
        Emmerdalessa on muutenkin aika vapaamielistä tämä seksuaalinen suuntautuminen. Eikä ikäerosuhteetkaan ole harvinaisia.
        Nyt Debs on ystävystyy Carlyn kanssa, tuskin he toisiinsa rakastuvat, mutta tietämättään ovat rakastuneet samaan tyyppiin, eli Rossiin.
        Tuleekohan tytöille tästä ryökäleestä vielä "kissatappelu"


      • Huomioita_sohvalta

        Korjaus edelliseen= Debs ystävystyy Carlyn kanssa.


      • CarlyOkbaronitcango

        Carly,näyttelijä Gemma Atkinson on pitkä 5.9 jalkaa 179cm. treenattu naisellinen vartalo ja on tehnyt mallintöitä nuorempana. Debbie ei duunaa naisten kanssa. Eikä Carly katsele Rossia kovin pitkään. Bartonin pojat eivät ole kovin miellyttäviä. Eikä Parr( Ross)ole kovin hyvä näyttelijänä,roistona menettelee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      275
      15355
    2. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      141
      10594
    3. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      110
      9452
    4. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      167
      8918
    5. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      68
      8507
    6. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      29
      7805
    7. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      27
      7244
    8. 186
      6625
    9. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      193
      6343
    10. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      35
      5948
    Aihe