Olen absoluuttisen hetero mies mutta haluan silti aina joskus saada isoa strap-onia naiseksi puketuneena. Sukkahousuja ja stayuppeja käytän säännöllisesti kotona ja töissä ja omistan monta omaa sauvaa.
Parasta on kuitenkin käydä ammattilaisella dominalla aina joskus, joka ensin meikkaa ja pukee minut naiseksi, ja kun olen laittanut korkokengät jalkaan, rankaisee ja ottaa kovaa takaapäin. Tunnen olevani likainen huora joka saa juuri sitä mitä tarvitsee.
Olisiko muilla samanlaisia kokemuksia ja erityisesti naiset mitä mieltä olette?
Strap-onia miehelle
11
1739
Vastaukset
- poikatyttöö
Mä oon samanlainen mutta en käy ammattidominalla. Nämä ovat varmasti taitavia mutta mä haluaisin rakastua dommeeni ja että saisin tunteisiini vastakaikua. Harvassa ovat naiset jotka haluavat makkariin "lutkan".
- Siis-ei
Stayupmies kirjoitti:
Oletko saanut tavallisilta naisilta dildolla?
Höh, tuossahan on hyvin selvästi sanottu, että ei...
- thtj
Stayupmies kirjoitti:
Oletko saanut tavallisilta naisilta dildolla?
Olen, toinen stayupmies.
thtj kirjoitti:
Olen, toinen stayupmies.
Kateeksi käy. Olitko naiseksi pukeutuneena ja tykkäsikö antaja?
- ttyytmyu
En ollut naiseksi pukeutuneena ja nainen silminnähden nautti piiskaamisestani sekä sträppäämisestäni. Mulla ei ollut tuolloin vielä edes pikkareita hankittuna.
Kyllä, hyvältä tuntui. Minua nussittiin seinää vasten takaa päin. Hämmästyin kuinka korkealle siemeneni lensi.
- kaappibisse
Jos domme on bisse pukee tämä mielellään mies subin naiseksi. Huomasin että naistenvaatteiden pukeminen tunuu hyvältä ja myöhemmin ymmärsin olevani bisse itsekin. Nykyään nautin homoseksuaalisista tuntemuksistakin ilman häpeää.
- Ken22
Hyvä mahdollisuus on Pervparkin bileet joissa voi pukeutua kuten haluaa ja saada sträppiä.
- tyttöilijät
Kaverin kanssa pukeudutaan vuorotellen naisten vaatteisiin. Ja sitten tämä naiseksi pukeutunut on se ottava osapuoli. Se tunnemikä tulee kun toinen nai sinua peppuun samalla hyväillen reisiäsi ym. Se on jotain aivan uskomatonta, kiihottaa valtavasti ja sitten kun tunnet että kaveri saa kohta orgasmin niin lisää kiihoitusta ja ei muutakuin oma muna käteen ja runkkaamaan spermat omastakin munasta.
- bisala
Minulla on fetisissi pukeutua naiseksi ja onneksi vaimo on mukana auttaa meikkaamisessa. Monesti ensin mennään ulos autoajelulle ja poiketaan kahville, enite saan kiihotusta kun pussataan suulle muka vähän salaa ja joku tietysti näkee. Usein ei päästä kotiin asti kun vaimo haluu auto panot. Starp-oni tulee mukaan kotona kun vaimo haluaa antaa bi ystävälle orgasmin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745339Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500