Minkä takia homo-ohjelmaa tulee nykyään lähes joka päivä,ja joskus jopa montakin kertaa päivässä.
Onko homot vallanneet jo televisioyhtiötkin,ainakin niitä on jo joka kanavalla juontajina,yms töissä.Ei niitä onneksi vielä niin suuri määrä ole ,että pitää omat ohjelmat olla. Vai onko jokaisen trendikkään kanavan esitettävä niitä,vaimistä johtuu??
Homot hyppikööt muualla ,kuin minun tv:ssä
JOO JOO, on mulla kaukosäädin,,,,
Onko homot vallanneet jo televisioyhtiötkin,ainakin niitä on jo joka kanavalla juontajina,yms töissä.Ei niitä onneksi vielä niin suuri määrä ole ,että pitää omat ohjelmat olla. Vai onko jokaisen trendikkään kanavan esitettävä niitä,vaimistä johtuu??
Homot hyppikööt muualla ,kuin minun tv:ssä
JOO JOO, on mulla kaukosäädin,,,,
Vastaukset 6
Vanhimmat
Alkaa ketuttaa noi alituiset homosarjat ja odotas kohta ne alkaa uusintoina.
VAVISKAA KURJAT HETEROT, SILLÄ HOMOJEN MAAILMANVALLOITUS ON ALKANUT!!!
Koska olemme luontaisesti apina-hetero-örvelöitä älykkäämpiä ja paremman näköisiä, olemme päättäneet aloittaa maailmanvalloituksemme raa'an voimankäytön sijaan vaikuttamalla ihmisten asenteisiin meitä kohtaan! Ja mikäs sen parempi väline, kuin hetero-apina-örvelön lempilapsi:
Kyllä, televisio.
Mutta muistakaa, hetero-apina-örvelöt: Me emme ota teiltä naisianne raiskattaviksi, emmekä halua teille mitään pahaa.
Mutta tämä asennemuutostyö on vasta alkanut, ja paljon on vielä ihmiskunnalla opittavaa, ennen kuin voimme siirtyä suunnitelmamme toiseen vaiheeseen. Mikä se toinen vaihe on, sen kerromme teille myöhemmin.
KAUAN ELÄKÖÖN HOMOJEN VALLANKUMOUS!!!!
ei ole onneksi periytyvää, eikä se tartu edes Nelosen välityksellä
Niin ja kaikilla homomiehillä on ollut huonot/olemattomat välit lapsena isääns.
Menkää itseenne ja tutkikaa asiaa ennen kuin älähdätte, että suu poikki.
Onneksi ne huonot välitkään eivät periydy geneettisesti, ympäristögeneettisesti vain.
Tutkimukset viittaisivat alustavasti siihen että vasenkätiset ja homot ovat tuloksia raskaudesta jossa alunperin on ollut kaksi sikiötä, mutta toinen sikiöistä on keskeytynyt spontaanisti.
Mikäli identtiset eli samanmunaiset kaksoset saavat alkunsa varsin myöhään jakaantumaan sattuneesta hedelmöittyneestä munasolusta, voi tulla ns. peilikuvakaksoset. Tällöin toisen kaksosen hiuspyörre kulkee vastakkaiseen suuntaan kuin toisen ja toinen on oikea- ja toinen vasenkätinen. Tuntuisi loogiselta että helposti myös toinen näistä kaksosista on homo- ja toinen heteroseksuaali. Näin taisikin olla esim. Englannin erään kuuluisan rikolliskaksosparin kohdalla (toinen oli homo).
Homous olisi siis täysin biologinen ilmiö.
Hei
Katselin tuossa äitini toivomuksesta (niin niin...) Oprahia, ja sattui kohdalle jakso henkisyydestä tms. Oprahin seurana oli kaksi pastoria, jotka molemmat vakuuttivat ohjelman vieraana olevalle nuorelle homomiehelle, että "homous on Jumalan lahja."
Oprahilta meinasi mennä kahvi väärään kurkkuun, mutta hän toisti ajatuksen kiltisti
Taitaa tulla meille kaappiheteroille pikku hiljaa samanlaiset oltavat kuin oli aikoinaan neandertalin ihmiselle, jonka homo sapiensin uskotaan ajaneen sukupuuttoon...
Olisi kai syytä alkaa esiintyä homona, että pääsee yhteiskunnassa ja uralla eteenpäin...
Suomi, homouden luvattu maa!