Tämä on ilon päivä ja ainakin minä sitä juhlin. Ei ole ainoastaan brittien itsenäisyyspäivä vaan kaikkien sillä tästä alkaa mädän rakennelman mureneminen!
Miten juhlit BREXITiä?
Tänään.juhlitaan
18159
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Euvostoliitto ei ole ikuinen
Hei! tossa kuvassa on minä alkuillasta. Kun siitä tokenin niin menin jatkoille ja jälki oli vielä karseenpaa ..
Tuossa kuvassa on eu mieliset ja kannattavat britit..... heheheheee.. kyllä sitä paska sakkia vituttaa. Onnea voittajille.
Haen kaupasta brittiläistä vahvaa olutta.
Ostin neljä pulloa Fullers London Porter olutta. Saunan jälkeen ne juon. Britit ovat viisas ja ylväs kansa!
VOI VITSI mä paistan kinkun ja kierrän Kurikan ja Ilmajoen HAHAHAAAAAAA
Niin eipähän se mitään hyvää tuo tuo brittien lähtö mm lisää ankeutta suomeen ei aihetta juhlaan
britti olutta ja polttamalla eu lipun.
Toreilla pitäisi olla kyllä juhlakahvit.
Kaikkien isänmaallisten suomalaisten pitää tätä päivää juhlia! Britit näyttivät että ero EU:sta on mahdollinen. Tulevina vuosina britit tulevat olemaan esimerkkinä muillekin maille, ei tämä tähän jää. Uskon ja toivon että Suomikin jonain päivänä eroaa EU:sta.
"Miten juhlit Brexitiä?"
Häh? Jo on turha kysymys!! PERSEKÄNNIT JA KOKOVARTALOKOOMA!
Nyt on menossa jo kuinka mones pullo. Kyusellakin on käyty jo vaikka kuinka monta kertaa. Aloitetlen kaljalla ja siirryn viskeihin, Tämä on aatanan hyvä päivä! Nyt vaan juhlitaan ja huoemnna ehrätään joko:
a) ojasta, kulkukoiran päälle kusemana
b) jonkun todella ruman naisen (tai transun vierestä??) josan lääväss
c) laseretissa
d) puupalttoossa (ei siis herä'tä)
Jos koht a d) herään hiirikellarissa belvebuubin viressä. Täytyy pyytä heti loivarit lusiferilta - Manalassa sentään ei olla vesimiehieä vaan KUNNON KÄÄNNJIÄ!
Jo tekstisi ilmaisee että olet hyvässä ja rehellisessä kännissä. Onnea ja menestystä. Toivottasti pääset pukille kauniin neitokaisen haaraan, nylkyttämään mällit irti.
Juhlin Eurostoliiton tuhoa poksauttamalla samppanjapullon auki! He's a jolly good fellow!
Suomalaiseen tapaan, kossua napaan 😎
Oletko tyhmä vai ruplatrolli? Ei länsimaissa ole mitään syytä juhlia. Juhlat on Moskovassa. Painu sinne juomaan vodkaa.
Taitaa eu huoraa vituttaa ;0) Suomi irti eurostoliitosta, joka on vain ja ainoastaan virkamies ja poliittisen eliitin temmellyskenttä.
Juhlin Brexitiä allekirjoittamalla kansalaisaloitteen, että Suomikin eroaa eu:sta, tuosta korruption hetteiköstä. Siellä onkin jo kahdeksantuhatta allekirjoitusta tullut muutamassa päivässä vaikka onkin lomat:
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/2058
Allekirjoittakaa kaikki.
Kuuntelen sex pistolsia ja juon lämmintä olutta.