Minua alkoi ärsyttää kun minua määräiltiin intissä. Haistattelin luutnantille.ja kapteenille. Aluksi uhattiin rangaistuksella, mutta sitten päällikkö katsoi, että minut pitää laittaa siviliin ja sinnehän sitten jouduin. En joudu enää inttiin takaisin.
Suutuin intissä kapiaiselle.
7
319
Vastaukset
- Jahverrqw
Kaikki kapiaiset ovat ärsyttäviä.
- viidentähden
hyvä olet johtaja ainesta
- Glamb
Oma kokemukseni kapiaisista oli se että useimmilla heistä saattaa olla homoseksuaaleja. Myös perverssejä ajatuksia. Kerrankin metsäleirillä istuin riulla ja huomasin luutnantin tuijottavan noin kolmen metrin päässä.
"Kivalta näytti" totesiluutnantti kun pyyhin takapuoltani.- dvcsdvd
Minä kun istuin riulla niin majuri tuli ja pyysi nuolla perseeni.Palkkioksi lupasi viikon kuntoisuusloman ja korpraalin natsat.Suostuin ,ja otin majurilta suihin ja vedin sitä perseeseen.Pahaksi onneksi siihen tuli ryhmänjohtaja kesken varvin ja kusi majurin suuhun.
- uninenko
dvcsdvd kirjoitti:
Minä kun istuin riulla niin majuri tuli ja pyysi nuolla perseeni.Palkkioksi lupasi viikon kuntoisuusloman ja korpraalin natsat.Suostuin ,ja otin majurilta suihin ja vedin sitä perseeseen.Pahaksi onneksi siihen tuli ryhmänjohtaja kesken varvin ja kusi majurin suuhun.
Ja sitten minä heräsin ja aloin onanoimaan!
- popelius
Aivan, sinä makaat aamulla keskipäivään ja sen jälkeen käännät...............
- eenaarata
Miksi ette ryhdy pornokirjailijaksi, monetkin? Teillä on valtava mielikuvitus, tosin pohjattoman saastainen! (Ihmettelen millaisessa kotioloissa, jos ollut lainkaan, olette kasvaneet)? Millainen äiti, millainen isä? Jos niitä edes olikaan? En toivo ainakaan vävyikseni teitä poloisista poloisinta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle142069Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631425Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061399Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681245Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51192Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311017En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521016- 47991
Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell56984Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti335973