En halua sinua enää, itse pilasit mahdollisuutesi. Et kuule minusta, ja minä en halua kuulla sinusta. En aio laittaa viestiä, soittaa tai mitään muutakaan enää. Toivottavasti ei nähdä missään. Olet samanlainen kusipää kuin kaikki muutkin miehet
Miehelle (huomattavasti vanhemmalle)
vihreäsilmäinen_
21613
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Joku taisi jäädä ilman juhannuksen toivotusta ;)
En ole kaivannut toivotuksia häneltä. Viikko sitten lauantaina viestiteltiin, ja hänen viestin jälkeen en ole kaivannut enää mitään siitä ihmisestä.
Ei kaikki miehet ole kusipäitä. On niitä ihan mukaviakin.
vIHREÄ SILMÄINEN KAIPAA SIIS TÄÄLLÄ ITSEÄÄN VÄLILLÄ JA NYT PETTYNYT KUN EI SITTEN TÄRPÄNNYT KUIN MIELIKUVITUKSESSAAAN.
TEES MUUTAMA ITSEÄSI KAIPAAVA ALOITUS LOHDUTUKSEKSI RAUKKAPARKA
Hei nyt on pakko kirjoittaa tähän, että tämä ei ole savolaiselle
Hyvä! Näin arvelin, mut kiva saada vahvistus.
V>L
Tämä ei vaan ollut L>V mutta ei se ehkä mitään :)
Harmi, mut eiköhän tuosta yli pääse :)
Täällä yksi viherä silimäne joka kaipaa sinisilmästä miestä.
Sama :))))
kuulosti jo paremmalta! ;)
Kuka mua kaipaisi...sinua kaipaan mies, liekkö tällä palstalla vai et. Sytytit rakkauden muhun. Miten saisin sen sammumaan...milloin pyydät mua ulos? Koko kesään en siua todennäkkösesti näe :(
t.hassu vihiriä silimäne puolinuori eukko
Moi. Oletko mahdollisesti P ? Minäkin olen ajatellut sinua.
En valitettavasti ole..
Olen P jolla on killit silmät?
ei tainnut miehen vastaus viestiin pikku palstapirkkoa miellyttää, ja nyt katkerana täällä mesoaa kuinka arvoton tuo mies nyt palstapirkosta onkaan :D :D LOL
Ei hätää. Ruskeasilmäinen nainen hän on.
Ei siis ainakaan minulta. :) Mutta mites tästä eteenpäin? Jatkuuko matka yhdessä vai erikseen. Epätietoisuus syö sisältä.. Kumpikaan kun ei oikein tee asialle mitään. Rehellisesti sanottuna itse en uskalla ottaa yhteyttä, vaikka monesti aikonutkin. Täältä palstalta varmuutta ei kyllä asioihin saa..
Mikä niissä vanhoissa varatuissa miehissä teitä rumia akkoja kiinnostaa. Olla kilpasilla ukkomiehen yhtä ruman puolison kanssa?
Toivottavasti matkamme jatkuu yhdessä. Meidän pitää tavata ensin ja pian pian!
Hyvä. Kenkää vaan. On se kumma kun ihmiset eivät tajua erota ajoissa :)
Sellasta se ihastuminen on.... no tuli varmaan pantua kunnolla?