Kertoisiko joku mikä minua vaivaa kun haluan tirkistellä? Minulla on naisystävä joka passaa minua, mutta silti ei mikään riitä? Onko tälle olemassa psykiatrista diagnoosia?
Tirkistely
Markozx
10109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tarkennus, olen työtön ja minulla ei ole muuta tekemistä. Olen myös utelias, mutta itsestäni tämä menee jo yli.
Minulla on kyllä harrastuksia. Olen päivittäin Iltasanomat keskusteluissa mukana. Vaimo on Avalla.
Yritän etsiä muita naisia kapakassa, mutta en saa....Siksi siis tirkistelen salaa. Naisystävänsä on mukana, hänelle kerron syyksi kaikkea p juttua, mutta todellinen syy on muu.
Olet homoseksualisti.
Piilotella taipumusta? Voipi olla. Jos tirkistely tapahtuu poikien kanssa jaettu, yhteinen kokemus voi olla sitä. ..
Hei en lopeta millään. Käytän aikani ja rahani tähän. Valehtelee myös kavereille kaikkea jotta saisin mukamas oikeuden rikollisiin tekoihini. Kummallisesti kohteeni ovat naisia ja minä. .,ranska joka on kärsinyt vääryyttä.
Menin kyllä lyömään kättäpäälle kohteeni kanssa, mutta meille se merkitsi vähän eriasiaa. Minulle sitä, että edelleen voin salakavalasti salakatsella ja käydä seuraamassa Twitter tiliä. Nainen luuli, että se tarkoitti, että annetaan toisen asua rauhassa.
Minusta minulla on oikeus tehdä mitä vain ja jos joku nainen jotain sanoo niin aloitetaan massiivinen kampanja. Yksi menee ja seuraava "vihattava tulee. Eikö kellään raksuta. Olen oikeasti jonkinlaisen terapian ja alkoholistiparantolan tarpeessa.
Mutta tosiaan omassa maailmassa tämä on normaalia.
Ja tosiaan ensin hakkeroidaan, salakatsellaan ja niin ne päiväkirjat. No kaiken tämän jälkeen kohdataan tulla jotain poranteriä lainaamaan. Ja sitten uteliaisuus on niin kova, että täytyy vielä kysellä mitä me nikkaroimme kotona. Siis oikeasti eikö toisen elämän tirkistelynhalulla ole mitään rajaa? Ja ne miehet juopot jotka lähetit perään. Siinä kättäpäälle sopimus.