Eniten vituttaa kaikki
Kommentti maahanmuutosta
spruitsss
25353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
SUNKIN AKKAS OTTAA POSKEEN NIILTÄ :D
Se nyt tuskin on mikään ongelma isossa kuvassa mutta EVK
Arabic Rape Game Spreads to Europ
https://www.youtube.com/watch?v=It15miT8UWo&list=PLmb1Thl8L0NgS1OCOyOb8UCYk0BdBk_gn&index=29
Mua vituttaa eniten, että nämä tulijat ovat enimmäkseen vaaralliseksi todettuja muslimimiehiä. Ei sovi islam Suomeen eikä Eurooppaan ja vituttaa minkä turvllisuusriskin he aiheuttavat, katsokaa mitä Ruotsissa tapahtuu. Tämä on hulluuden huippu.
Juuri näin. Maahanmuutto, sinänsä ihan neutraali sana, tarkoittaa käytännössä kehitysmaamuslimien maahantunkeutumista. Ja kuten ylläoleva toteaa, suurimmaksi osaksi barbaarisia muslimimiehiä. Ja naiset ovat sitten niitä kaapukummituksia. Lisäksi tulee sitten samankaltaista kehitysmaaväkeä Afrikasta. Ei mitään järkeä Suomen tulevaisuutta ajatellen!
Aloittaja on oikeassa. Kaikki on pielessä. Myös parin seuraavan viestit.
TÄMÄ ON HULLUUTTA! MIKSI OLEMME NÄIN HÖLMÖJÄ? Vai onko se kuitenkin vain Pöpilän vika. Taitaapa olla. PERKELEEN NUIJA!!!!!!!!!!!!!!!
LOPETTAKAA SUOMEN MAMUTUS!
PAKKOLAISTEN ON POISTUTTAVA MAASTA HETI KUN SE MAHDOLLISTA!
SUOMI EI OLE KOKO MAAILMAN SOSIAALI- JA TERVEYSVIRASTO! EIKÄ TYÖVOIMATOIMISTO! EIKÄ INTEGRAATIOTOIMISTO! EIKÄ YLIPÄÄTÄÄN MIKÄÄN MUU KUIN SUOMEN KANSAN OMA MAA, ISÄNMAA JA RAKAS KOTIMAA!
SUOMEN ON ITSENÄISTYTTÄVA!
LOPETTAKAA JO TÄMÄ PERKELEEN LAITON MAAHANTUNKEUTUMINEN!!!!!!!!!!!!
Mulla ei olisi mitään maahanmuuttoa vastaan jos tänne tulisi esim vietnamilaisia tai thaimaalaisia mutta kun pitää tulla just sitä ylimielisintä ja alinta roskasakkia. Se vituttaa pääasiassa.
Juuri näin, ja jos tulisi perheellisiä edes, mutta tämä miesten invaasio on suoraan p:stä.
Eniten vituttaa, kun Valtteri jäi bussista, taas.
tais kuski huomata mitä porukkaa autossa oli
Nämä Valtteriviestit vituttavat myös, mutta todella vähän verrattuna roskasakkimamutukseen.
Haluaisin että Suomi pysyisi suomalaisena ja suomalaisten maana. En halua tänne ketään siirtolaiseksi, vaikkei minulla sinänsä ole mitään kunnon ihmisiä vastaa olivatpa ne minkä värisiä tahansa. Ahkerat muuttaja ovat ok, kunhan niitäkään ei tule liikaa, mutta se että otetaan kaikkein alinta pohjasakkia mitä maailmasta löytyy ilman muuta kriteeriä, kuin se että kuinka suurissa vaikeuksissa he ovat kotimaissaan (täysin järjetön kriteeri maahanmuuttajalle!!!), se V.TUTTAA NIIN S..TANASTI.
VÄKIVALTAISTEN PAKANOIDEN EI SAA ANTAA JÄÄDÄ SUOMEEN YHTÄÄN PITEMMÄKSI AIKAA KUIN VÄLTTÄMÄTÖNTÄ!
Usa:han ja australiaan pääsee kun on ammattitaitoinen nuori ihminen, ja taskussa rahaa ettei tarvitse sosiaaliapua, sitä siellä ei kylläkään edes ole.
Jos olisin nuorempi, lähtisin heti, mutta eläkeikä on juuri alkanut, ja jos muuttaisin, epäilen saako tääältä eläkettä edes peräänsä vai jättävätkö maksamatta.
Jäljelle jää Viro, sieltä joku edullinen asunto. Välillä kai käytävä Suomessa, että on ikäänkuin kirjoilla. Pahaa tekee nuorten ihmisten puolesta.
myös miten me metsäläiset neuvomme muita. Vanhaa kulttuurivaltiota Kiinaa moitimme huonosta ihmisoikeustilanteesta. Siellä on järki tallella, islamin uskon liiallisen harjoittamisen on todettu olevan radikalismia ruokkiva tekijä. Siksi islamin liian hallitsevaa asemaa on rajoitettu. Nyt delegaatio Kiinaan oppimaan eikä neuvomaan.
KORKEAKOULUTETTUJA AMMATTI-IHMISIÄ TARVITAAN
SUOMEEN
http://static.mvlehti.net/uploads/2015/11/12254324_848987001888134_606835658_n.mp4?_=1
SUOMESSA ON KUULEMMA PULAA TYÖNTEKIJÖISTÄ
Onpa sitten aika kova pula, kun mikä tahansa kelpaa. Luulen kuitenkin, että tulijat täyttävät vain työttömyyskortiston. Ehkä sielläkin on pulaa korkeakulttureista.
Ovat huomanneet markkinaraon. Kortistossa on yllin kyllin korkeakoulutettuja, mutta korkeakulttuurin taitajille on tilaa.
Minua ei vituta maahanmuuttajat ei eu ei hallitus ainoastaan tyhmät valittajat.
tekoihin
Hasta la victoria siempre (Che)
KOMMUNISMI KASVATTAA
Terrorismia ja sissiliikkeitä tukeva Raul Castron hallinto lähettää Kuubasta Eurooppaan raiskaajia muka-urheilijoina
PIDÄTETTYJÄ OVAT LOS DETENIDOS que sabemos ahora son como, SE TRATA de Osmany Uriarte de 21 anos y Abrahan Alfonso de 21 anos y Ricardo Calvo de 19 anos y 5 mas
KUUBAN TIETOTOIMISTO PRENSA LATINA VAIKENEE SAMOIN KUUBAN KOMMUNISTIPUOLUEEN PÄÄLEHTI GRANMA ON HILJAA
MUTTA VAPAAN KUUBAN SANOMAT LEVITTÄÄ CASTRON HALLITUSMÄDÄN KAIKILLE LATINOILLE TIEDOKSI
CUBA LIBRE
https://www.cubanet.org/noticias/aumenta-a-ocho-el-numero-de-voleibolistas-cubanos-detenidos-en-finlandia/
ARGENTINA
http://www.elmundo.es/deportes/2016/07/03/577955f5468aeb6e438b4638.html Detenidos ocho miembros de la selección cubana de voleibol por una presunta violación
MEXICO
http://www.jornada.unam.mx/ultimas/2016/07/03/tres-jugadores-de-voleibol-cubanos-detenidos-en-finlandia-por-agresion-sexual
LOS ESTADOS UNIDOS (USA)
http://www.cbsnews.com/news/8-cuban-volleyball-players-arrested-finland-rape-charges/
UN BLOG FEMINISTA
http://jezebel.com/eight-men-on-cubas-national-volleyball-team-are-being-h-1783054100
MEDIO POPULAR AUTENTICO
http://mvlehti.net/2016/07/03/taas-nelja-kuubalaista-pidatetty-jo-kaksi-kolmasosaa-lentopallojoukkueesta-putkassa-torkeasta-raiskauksesta-video-k-18/
Aiheesi kuvastaa yks'niittisyytesi jolla on jatkuva vitutus.
Veetutus pitää mitata.
Mua ei, mutta mulla onkin hyvä elämä ja olen ennakkoluuloton ja utelias ihminen. Opiskellut ja hyvä työ.
Odota vain, jos jäät työttömäksi. Opiskelut ei auta nykyään, kun ikää tulee mittariin tarpeeksi. Helppo on hymyillä, kun maailma ei ole kolhinut. Raha naurattaa, sanoi EU-herrat.
Maahanmuuton+minäkin+hyväksyn.+Suomeen+voi+tulla+töihin+ja+elää+kuten+suomalaiset.
En+hyväksy+sitä+,että+Suomeen+otetaan+kymmeniä+tuhansia+arabi-islamistimiehiä.+Tulijoista+oltava+sama+määrä+miehiä+ja+naisia.
+Muuten+sukupuolijakautuma+vääristyy+ja+seuraa+sosiaalisia+ongelmia.
En+hyväksy+sitä,+että+Suomeen+tullaan+elämään+veronmaksajien+kustannuksella.+
En+hyväksy+sitä+,että+aikaisemmin+tulleista+somaleista+on+yli+puolet+työttömänä.+Tämä+porukka+tulee+lähettää+takaisin+Somaliaan.+Somalit+ovat+tämä+päivan+mustalaisia.+Ovat+itsekästä+ja+öykkäröivää+joukkoa.+Omasta+mielestään+ovat+oikeutettuja+kaikkiin+etuuksiin+ja+eivät+kanna+vastuuta+mistään.+Toki+poikkeuksiakin+löytyy.+Joku+höpöttäjä-toimittaja+YLE:llä+ja+joku+bussikuski.+Totuus+on+kuitenkin+se+,että+60+%+elää+suomalaisten+veronmaksajien+kustannuksella.
Tehtäköön+heti+selvitys+somalien+tilanteesta+Suomessa,+Työttömyys+ja+työmarkkinatilanne+ja+toimeentulon+lähde.+Ei+tarvitsisi+esittää+mitään+epävarmoja+tietoja.
Esittämäni+asiat+ovat+totta.+Tiedän+sen+käytännön+kokemuksesta.
Naisten määrää on lisättävä rajusti ja suurin osa jo tulleista miehistä palautettava.