TERVEYSKESKUS

toiminta on tullut tiensä päähän.Alueelle soitettaessa puhelu menee vastaajaan jossa lupaavat soittaa takaisin.Sama toistuu jatkuvasti ei takaisin soittoa kuulu.
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneksi Sote tulee ja pääsee nokialaisetkin muualle hoitoon.

Äänestä
  • Sote ja valinnanvapaus. Kivaa, kun pääsee yksityiselle sitten lääkäriin. Puhelimeenkin vastataan heti ja lääkäriin pääsee puolen tunnin päästä soitosta.

    Äänestä

  • Soten ansiosta Nokialle otetaan lääkäriksi James Bond. Hänellä on lupa tappaa.

    Äänestä

  • sote tulee ja tappaa

    Äänestä

  • fdfdssdsda kirjoitti:

    sote tulee ja tappaa

    Ahaa, että sote = eutanasia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhalaitos kirjoitti:

toiminta on tullut tiensä päähän.Alueelle soitettaessa puhelu menee vastaajaan jossa lupaavat soittaa takaisin.Sama toistuu jatkuvasti ei takaisin soittoa kuulu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu