Vihaan itseäni kauheasti

jokunimetöntyttö

Eli siis.... Täst voi tulla aika pitkä. Oon nyt 14 vuotias. ja mun vanhemmat on käyttänyt huumeita silloin ku olin pieni. Ja tän vuoden alussa mun isä alkoi taas käyttää huumeita. Siitä asti mun elämä on ollu ihan kauheeta. Siis mua on kiusattu koko ala-aste ja ylä-astellakin. Mut nyt jouduin vaihtamaan koulua ku muutin äitille. Mua kiusataan täällä enemmän.... Ja sen lisäks mulla on ihan hirveän huono itsetunto. 11-vuotiaana 12vuotiaaseen asti mulla oli anorexiaakin... Nyt olen alkanut viiltelemään. Mun apuna on aina ollut lemmikkieläimet aina:)

3

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dammnnnnn

      Muaki kiusataan

    • jarkkotapani22

      mä tykkään kiusata ja puristella tyttöjen tissejä..oon pannukki yhtä tyttöö mutten kerro ketä. mut sil ei ollu rintoi ku se oli viel nuari niinku mäki oon 11vuota.

    • 2Swedx12

      Mene vapaaehtoiseksi eläintenhoitajaksi. Hevosille, löytöeläin kissoille tai koirille. Ne ymmärtää sua. Vaikka olet nuori, eläimet hyväksyy sut. Tollasilla viiltelyjutuila et saa apua, etkä auta ketään. Vähiten itseäsi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      170
      6604
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4492
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      3168
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      61
      2997
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1905
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1574
    7. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1566
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      38
      1505
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1359
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      47
      1283
    Aihe