Pilaavat kaikki viesti ketjut putinin propagandalla
Palstalla liikaa venäjän trolleja
zdfzzzz
25213
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kannattais enempi ketjuttaa Ville ja Heidi vihreitten propakandaa, niin saisimme rehellistä tietoa vaarallisesta luonnosta.
Natotrolli Eteläranta 10:n infosodan hybriditrollitehtaasta taas avautuu uuden massapostausaloituksen muodossa.
Mukavaa vaihtelua kun joka paikasta tulee lakkaamatta Nato-paskaa.
palsta on täynnä MV-lehden ja Venäjän trollitehtaan edustajia
Palstat on täynnä Suomen vihollisia vihervassarikommareita vaatimalla maamme tärkeimpien alojen alasajoa
Nato-pellejen mielestä kauppasuhteen Venäjän kanssa ovat turmiollisia
Kauppakumppaneita pitää etsiä muualta kuin Venäjältä, koska venäjän-kauppa on liian riskialtista ja kaikkeen säätämiseen nähden huonosti tuottavaa.
Ryssiltä loppuu rahat, turha käydä kauppaa siihen suuntaan...
Olisikon taas Leponexin aika, kun alkaa näkymään kaikkialla liikaa ryssätrolleja?
Putin taitaa olla viisaampi kuin kaikki EUn edustajat yhteensä,
Putin ei halua sotaa mutta EUn kannattajat haluavat,
Natovoisi tietenkin voittaa sodan mutta Suomi tuhoutusi niinkuin Putin sanoi,
"nato on valmis sotimaan Venäjää vastaan, viimeiseen Suomalaiseen sotilaaseen"
Nato ei "voisi" voittaa sotaa, vaan Nato täysin varmasti voittaa sodan Venäjää vastaan.
9mm luoti tappaa jopa 3 km päässä!
Älähän höpötä paskaa.
Onneksi tämä roskapalsta on jokseenkin ainoa paikka, missä ne saavat trollata vapaasti. Vakavasti otettavat palstat on moderoitu, ja niihin pietarin trolleilla ei ole asiaa. Siellä käydään keskustelua ilman näitä häiriötekijöitä.
Mites se Leponex?
Oletko googlannut jonkun sopivan valmisteen nimen ja nyt viljelet sitä joka ketjussa?
Mutta sullehan määrättiin jo viime vuonna Leponex voimakkaisiin harhoihin, kun ei mikään muu neurolepti auttanut?
Se että on erimieltä asioista on nykyisin Putinin trollin tunnusmerkki. Ei saa olla toista mieltä sillä muutoin olet vieraan vallan hybridisodankävijä !
Siis oikeasti, otappa aloittaja lääkkeesi !
Ei minua häiritse mitä mieltä muut ovat mielipiteistäni . Sopii haukkua vaikka miksi. Ei se mielipidettäni muuta
Mutta liian paljon Nato trolleja
ryssä trollit
Ne on toisaalta mukavaa ajanvietettä, kun niiden idioottimaisille viesteille saa naureskella
Jotkut ottaa ne idiootit todesta sehän vasta naurattaakin
Loppuuko natotrollilla voimat kun pitää velvollisuutena vuorokauden ympäri sepustaa mitä typerämpiä ryssäotsikoita.Oliskohan se lääkkeen ja levon paikka.Huomenna sitten taas uudestaan,jookos..
Mikä keli Pietarissa..?