Teemu Selänteelä synttärit!

Olipa hyvä että huomasin iltalehestä, hieno uutinen, nelkätkuus!
http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2016070321837335_jk.shtml
5120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja nyt ostamaan Tokmannilta TS8-lisäravinteita, jotka tekee ihmisestä uuden ,,,
Joo, ne on ihan kopsuja lukuisista muista vastaavista pöperöistä , mutku siinä on se maaginen TS8...

Äänestä
  • Oispa yhtä kovia "ravinteita" mitä Teemu itse on nauttinut....

    Äänestä

Sykähdyttävä uutinen.

Äänestä

on viikset ku jollain 70 luvun pornotähdellä.

Äänestä
  • Sinun vain käy kateeksi, kun on komea ja menestynyt :)

    Onnea Teemulle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oioioioioio kirjoitti:

Olipa hyvä että huomasin iltalehestä, hieno uutinen, nelkätkuus!
http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2016070321837335_jk.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu