Joka kerta kun rasistinatsit järjestävät "mielenosoituksiaan" paikalla olevat kuuntelijat antavat pääasiassa buuauksia ja halveksuntaa. Tämä osoittaa, että valtaosa suomalaisista vastustaa rasisteja ja pakolaisvihamielisiä öykkäreitä, sen sijaan suosivat suvaitsevaista ja monikulttuurista ympäristöä. Luulisi rasistien jo ymmärtävät, ettei heidän vihalleen ole paikkaa nykysuomessa. Suomi kuuluu pakolaisille ja maahanmuuttajille, tätä asiaa ei tule mikään muuttamaan koskaan.
Suvaitsevaisuus on voittanut!
SuvaitsevaisuusVoitti
267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei se siitä johdu. Se että paikalla on buuaavat vasurit ja ammut johtuu siitä että muilla ei oikein ole aikaa kun pitää töissä käydä ja perheitä sekä elämää pyörittää. Me muuta maahanmuuttovastaiset vaikutamme äänestämällä kuten kuuluukin. Kokeilisitte tekin vasuriviherpellet !
Miksi valehtelet, väkivaltainen hörhö? Se on näköjään suvakin "karkkipäivä" alkanut heti kun vuorokausi vaihtui perjantaiksi, kamaa on vedetty niin että suu vaahtoaa?