he-man kommenttikooste

OikeestiTämmönenkinOn

Katsokaa he-man SUPERSYNTISIÄ kommentteja henkilön katoamisketjussa:

Kiikkuu, kiikkuu, hiljakseen tuuli heiluttaa...

Varislinnuille maistuu ainakin.

Jotain suhteellisuudentaju, pliis.
Melkein joka viikko joku vetää autolla päin rekkaa, välimerellä menee erivärisiä hylkyyn venelasteittain, Riossa tapetaan eptoivottua ainesta poliisin toimesta, jenkkipoliisit ampuvat ruskeaihoisia ensin ja kyselevät sitten.

Täällä yksi jätkä lähtee kävelylle ja helikopteri sekä etsintäjoukko pistetään perään.
Eikö pelkkä rukoilu teikäläisiltä olisi ollut riittävä toimenpide, kuten yleensä? Olisitte saaneet itsellenne hyvän mielen ja tunteneet tehneenne jotain!

Ei siinä sillai käy. Yleensä kaulakiikku itse tehtynä on hidas ja kuolema johtuu hapensaannin ehtymisestä.

Paskat menevät housuun sulkijalihasten rentoutuessa hermoston lakatessa toimimasta. Painovoima vetää veren alaruumiiseen, joka aiheuttaa miespuolisella stondiksen, jolla ei todellakaan ole mitään tekemistä orgasmin kanssa. Samalla myös siellä sulkijalihakset rentoutuvat ja nesteet valuvat pois painovoiman vakutuksesta

Helium on helpoin, mutta ei saa sanoa sanaakaan toimituksen aikana.

---

Lievästi sanottuna KAMMOTTAVA IHMINEN kirjoittaa tuollaisia. Häiriintynyt hirviö. Sulle ei voi sanoa edes että häpeä, kun häpeää etkä synnintuntoa varmasti tunne. Hirvittää sun puolesta, kun joudut Suuren Tuomarin eteen ajallasi.

1

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • super_syntinenaloittaja

      he-man kirjoittaa hyvin ja asiaa.
      Aloittaja taas pelottelee keksityillä oman sokean uskon mukaisilla tuomioilla.
      Aloittaja on tehnyt itsestään jumalan,joka tuomitsee eläviä täällä maanpäällä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      91
      8425
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      96
      8022
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      173
      6180
    4. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      14
      5403
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5238
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4275
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      4040
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4033
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3829
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      58
      3692
    Aihe