Tulin vaan sanomaan että

Vasemmisto paskapuolue ,ei mulla sitten muuta sanottavaa ole .
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo lause vaatiikin korkeakoulu tutkinnon,että pääsee älykääpiöksi.
Kuka ja ketkä sinutkin elättää ??

Äänestä
  • Palstapölhön ei kannata kiivastua ,mutta sinähän olet päästäsi sairaseläkkeellä .Tätä on hyvä toistaa päivittän ,onneksi Seppo tuli toisiin ajatuksiin ja katuu sanomisinsa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paskapuolue kirjoitti:

Vasemmisto paskapuolue ,ei mulla sitten muuta sanottavaa ole .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu