Ei mitään muuta parantaa suhteet venäjän kanssa, kun miinakentät ja korkea muuri rajalla.
Miinat ja muuri rajalle
JV-miinatTakaisin
17119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Natottaja on ujo kertomaan että rakastaa venäjää ja tiltuja. Sehän puhuu siitä jatkuvasti. Siitä puhe mistä puute.
μτγσρ?? ⊈ξ∃δ! ∉∩∮Ψεβακ!
No nyt ne on jo keksineet itselleen salakielen...?
Ei kun se on se, ettei tiedettäisi että on kännissä.
¬∂Ξ₹α-⌥⊂∂-καμ... ν⊆⊃∞εδλ. τρ∫ η Πμκαδ! XDD
Ei saa pelotella lasta - kaappivenäläistsuhnanatottajahörhöääliökyrpää.
Pitäisikö kysyä - onko synti olla sunnuntaina päissään? Asiasta pitäisi järjestää vakava kskustelu näin natoa ajatellen, koska hehän tekevät työtä sota-aikana milloin vain, eivätkä sunnuntaita ajattele. Mutta kai ne on sentään kristittyjä.
Ei se ole synti. Asiasta voidaan äänestää pullon avulla.
Ei perkule enhän osaa enää laskeakaan. Siis ei housuihin vaan matemattisesti. Mitä on 2 16???
Mitähän sitä keksis? Pelataan pongia.
I .
. I
I .
. I
I .
I .
Hups.
Muuri kuuluu johonkin keskiajan alkuun ennen kunnon tykkejä sama tulee miinoja eine mikään paljon pidättele.Eiköhän keskustelu ja yhteistyö kuulu nykyaikaan kenen kanssa hyvänsä.
Muuriin tulee miinoja? Kyllä, siinä vaiheessa on keskusteltava ja tehtävä yhteistyötä jotta ei kukaan erehdy käyttämään muurinmurtaja.
Speo - make a stand.
Jahka sen miksaa uusiks ja liittää toiseen kappaleeseen. Pitäisi natopalstallakin olla jotain muuta harrastettavaa kuin joku kansalaisuus viha. Joisi natottaja enemmän niin oppisi asioita paremmin. Ja saattaisi jopa muuttuakin.
Päässä pyörii viina ja naiset. Mutta niitä riittää. Siis pulloja.
Miinat ja muurit rajalle ja annettaan ryssälle tappaa toinen toisia.
Venäjän ja muidenkin valtioiden kansalaisten vihaajat on idiootteja. Eivät halua tuntea "vihollista". Viisas ei yritä pysyä erossa vihollisesta, vaan pyrkii tunkemaan iholle, tuntemaan kielen, kulttuurin, tavat yms. Tunne vihollisesi on sanonta. Venäjän vihaajat on ensimmäisinä luikkimassa karkuun jos/kun sota alkaa, koska jos menevät etulinjaan, kuolevat ensimmäisenä, koska eivät tunne "vihollista".
Miinat paikalle ja siitä tulee hyvää!