Itis boikottiin

Itis haluaa profiloitua muslimiostarina, myy halal-lihaa, suosii muslimijuhlia, yms. Minusta nähden olkoon niin. En mene enää sinne, vaan vien rahani Stadin keskustaan. Tammisalosta pääsee myös keskustaan, joten musukaupat eläkööt fattan ostolapuilla.

Adios Itis.
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kukaan täysijärkinen valkoinen tuohon saastaiseen paikkaan enää menekään.

Äänestä

Itis vähän liikaa mielistelee...muslimeja...

Itiksessä muslimit mässäilevät meidän suomalaisten verorahoilla !!
Siitä pitäisi tehdä loppu ..

Kaupat rikastuvat suomalaisten kustannuksella.
En ole rasisti, mutta kyllä suomen valtion pitäisi ensin huolehtia suomalaisista...ja sitten vasta ulkomaalaisista...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


AdiosItis kirjoitti:

Itis haluaa profiloitua muslimiostarina, myy halal-lihaa, suosii muslimijuhlia, yms. Minusta nähden olkoon niin. En mene enää sinne, vaan vien rahani Stadin keskustaan. Tammisalosta pääsee myös keskustaan, joten musukaupat eläkööt fattan ostolapuilla.

Adios Itis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu