Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuinka pääsen ihmisudeksi!!

Viime aikoina olen halunnut olla ihmissusi . tietääkö kukaan mitään keinoa muuttua? Tai mitään loitsua? Mitä tahansa koska mun pitää päästä sudeksi 1.9.2016 mennessä
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihmissudeks voi tulla vain silleen, et ihmissusi nussii toista ja tääkin tulee sit ihmissudeks. On väitetty, että puremakin riittäis, mutta se ei pidä paikkaansa.

Ensiks pitää hakeutuu sinne, missä ihmissusia liikkuupi. Niit on liikkeellä täyskuutamolla hylätyissä linnoissa ja torneissa. Näitä on Suomessa aika vähän, mutta linnanrauniot kannattaa muistaa. Lehtimetsät on myös ihmissusien suosiossa, varsinkin harvennetut, mutta havumetsiin ei kannata vaivautua.

Herkällä korvalla kun kuuntelee, voi kuulla ihmissusien ulvontaa. Tavallinen ulvonta ei kelpaa. Karmiva pajastaa ihmissuden. Kun sitten tulee lähemmäks, voi huomata, että ihmissudella on kiiluva katse, silmät seisoo ja on ylisuuret pupillit.

Ihmissudet ei niiku harrasta juuri esileikkiä. Ei kun vittu tai kyrpä paljaaksi, kumpaa sukupuolta sitten oletkin, ja eikun toimeen. Ihmissusilla on kummallinen taito, että miehille ilmestyy aina naispuolinen ja naisille miespuolinen. Itse nussimisessa kannattaa samalla nautiskella. Ihmissusi on aivan eri tasoa kuin tavis.

Tuut siis ihmissudeks. Siinon vaan sellanen ongelma, että ihmissudet on periaatteessa kuolemattomii, ja sehän saattaa pitkän päälle käydä joillekin tylsäks. Mut siihen auttaa hopealuoti tai seiväs. Hopealuodilla pääsee kokonaan eroon elämisestä ja seipäällä, jos se hyvin suunnataan sydämen läpi, joutuu horrokseen niin pitkäks aikaa, kun joku taas ottaa seipään pois. Kantsii pyytää apua joltakin tuttavalta. Sekin kannattaa valita ihmissusista, sillä ei tavikset kuiteskaan bonjaa.

Niet ei sit muuta, kun kuutamoyönä toimintaan. Hyvin kerkee ennen 1.9.2016. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


susiSaastaa kirjoitti:

Viime aikoina olen halunnut olla ihmissusi . tietääkö kukaan mitään keinoa muuttua? Tai mitään loitsua? Mitä tahansa koska mun pitää päästä sudeksi 1.9.2016 mennessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu