Monet Pariisin ja Brysselin uhrit...

...ja heidän omaisensa, olisivat toivoneet tiukempaa ulkomaalaisvalvontaa sekä etnistä profilointia!!!!
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rasismikortin heiluttaminen edesauttaa rikollisuutta ja terrorismia, ja valitettavasti myös nämä mamut jotka kieltäytyvät yhteistyöstä poliisien kanssa.

Äänestä

Suvaitse! Suvaitse! Eikö Okekin mahtava meno.. Suvaitse! Suvaitse! Suvaitse!

Äänestä

Laukaise! Laukaise! Laukaise! Ajattelee ne toiset tyypit... Ja aina vaan paukkuu jossain päin.

Äänestä
  • Joo, mut sun kuuluu Suvaita! Joten suvaitse saatana tai sut julistetaan kerettiläiseksi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


stop.them.now kirjoitti:

...ja heidän omaisensa, olisivat toivoneet tiukempaa ulkomaalaisvalvontaa sekä etnistä profilointia!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu